Boli nájdené 3 zhody

od používateľa dusan-dodo
04 Sep 2011, 10:53
Fórum: VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: VeCe 2,2 DTI Problém so stratou výkonu
Odpovedí: 22
Zobrazení: 4475

ahojte, mam problem strata vykonu opel 2dti opravene cerpadlo a trisky ok.Auto nema tah, diagnostika nenasla chybu,vsimol som si že mi z erg ventilu prska olej turo tlači na 2,1 može to byt turbom zacal sa mi stracat aj olej.
od používateľa dusan-dodo
02 Sep 2011, 20:38
Fórum: VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: Opel vectra B 2.0 DI netaha a nevstrekuje naftu
Odpovedí: 10
Zobrazení: 1438

ja som odstavil auto a po 1 hodine som uz nenastartoval,pri startovani my začala blikat kontrolka nudzoveho rezimu cerpadlo si bralo naftu z filtra ale aj tak neslo nakoniec sa zistilo že na čerpadle sa zadrel predsuvnik a zhorela elektronika na nom.
od používateľa dusan-dodo
02 Sep 2011, 20:27
Fórum: VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA
Téma: Opel vectra B 2.0 DI netaha a nevstrekuje naftu
Odpovedí: 10
Zobrazení: 1438

nesveti na palubovke nudyovy kontrolka ked startujes

Rozšírené vyhľadávanie