Schema zapojenia displeya na radio

Moderátori: buci_vectra, franticek6

Ricco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 19:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Schema zapojenia displeya na radio

Príspevok od používateľa Ricco »

Ahojte, neviete alebo nemate nahodou niekto schemu zapojenia displeya na radio {kde su hodiny a teplota,...}
Dnes som tam menil ziarovku a po zapojeni konektora sa mi z toho zacalo dymyt a zhorela mi na plosaku jedna suciastka a teraz mi ten dysplay nejde. Kua. potreboval by som tu suciastku vymenit pripadne ak by ste vedeli niekto zohnat bud cely display alebo plosak za nejaku rozumnu cenu by mi to pomohlo.

vopred vam DAKUJEM.
iurai

Re: Schema zapojenia displeya na radio

Príspevok od používateľa iurai »

Ricco napísal:Ahojte, neviete alebo nemate nahodou niekto schemu zapojenia displeya na radio {kde su hodiny a teplota,...}
Dnes som tam menil ziarovku a po zapojeni konektora sa mi z toho zacalo dymyt a zhorela mi na plosaku jedna suciastka a teraz mi ten dysplay nejde. Kua. potreboval by som tu suciastku vymenit pripadne ak by ste vedeli niekto zohnat bud cely display alebo plosak za nejaku rozumnu cenu by mi to pomohlo.

vopred vam DAKUJEM.


po pouziti standardnej opel ziarovky sa zadymilo ?

display nejde ?
podsvietenie nejde ? - vtedy vidis aktivne segmenty v protisvetle, alebo ak si zasvietis baterkou na display
Ricco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 19:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ricco »

Hej po pouziti standartnej opel ziarovky sa zadimilo {asi bola vadna od vyrobi} a nejde dysplay. Na plosaku je viditelne spalena suciastka. Neviem co to je, je to male cierne ako IO.
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

a podsvietenie displaya ide ?
mozes urobit foto plosaku a poslat mi ho mailom ?
Ricco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 19:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ricco »

Nefunguje ani podsvietenie. Je to uplne hluche, tma nic. A plosak ti odfotim ale musim to dat znovu cele dole lebo som to hodil naspat.
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Ricco napísal:Nefunguje ani podsvietenie. Je to uplne hluche, tma nic. A plosak ti odfotim ale musim to dat znovu cele dole lebo som to hodil naspat.


ono ked to je pokazene, tak to nema moc zmysel davat naspat.
nahradny display (nie palubny pocitac) na zafiru vidim tak pri vacsom stasti 2000 korun

zapojenie by sme mohli porovnat s nejakym Vectra displayom
Ricco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 19:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ricco »

No dal som to napat aby som tam nemal dieru. Je jedno ci tam je nefunkcny diplay alebo diera aj tak musis dat dole cely ram okolo palubovky. Tak je to jedno. A vies nejako pomoct???
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

podla mna ma ten modul 2 oddelene okruhy, jeden na podsvietenie a druhy na zobrazovanie. ak si tam menil ziarovku, tak mozno odislo podsvietenie.
nie je moc pravdepodobne, ze sa pokazili oba naraz.

nejaka poistka sa Ti nevypalila ? mas teraz v tom displayi dobre ziarovky ?

je mozne ze je to robene identicky s modulom do Vectry.
taky mam doma, dalo by sa to mozno porovnat.
Ricco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07 Okt 2007, 19:11
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ricco »

No ono podla mna nejde ten modul vobec lebo ako som pisal je tam zhorena sucistka v obvode. Ono to vyzera ako integrovany obvod ale moze to byt aj dioda. A hej poistku mi vyrazilo ale ked som ju vymenil tak bez zmeny.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - ELEKTRO"