Astra H problém so Štartom

Moderátori: bukelo, buci_vectra

foriso
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07 Aug 2013, 06:45
Auto: Astra H
Bydlisko: Nitra

Astra H problém so Štartom

Príspevok od používateľa foriso »

Zdravím Vás vedel by mi pls niekto poradiť? Mám astru H 1.7 diesel 59KW, pri studenom motore mám problém so štarom keď štartujem auto chytí ale hneď padnú otáčky a zadusí ho musím štartovať tak že pridržím plynový pedál cca 20 sek. na 1500ot. a potom už ide normálne pri teplom motore sa tento problém neprejavuje, bol som s tým na diag. a vypísalo ,, elektrický obvod L´´ presný kód chyby si nepamätám, neviete niekto čo by to mohlo byť prípadne čo s tým urobiť? Ďakujem moc za rady.
Pet24
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14 Júl 2014, 09:18
Auto: Astra H
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: Astra H problém so Štartom

Príspevok od používateľa Pet24 »

si to nejak vyriesil alebo si zistil co je vo veci? mam ten isty problem...
D4nusKOSK
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1829
Dátum registrácie: 29 Sep 2009, 16:46
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Partizánske
Bydlisko: Partizánske/Malé Uherce
Kontaktovať používateľa:

Re: Astra H problém so Štartom

Príspevok od používateľa D4nusKOSK »

svieti ti check engine(kontrolka auta) ? behnuť na diagnostiku a budeš vediet.Mne niečo podobné robila váha vzduchu ale na benzíne tiež za studena stále kapal keď sa zohrial išiel pohode,bola to odpálená váha vzduchu,ale ty prvom rade behni na diagnostiku ta ťa nasmeruje správne
Opel Astra F 1.6 16V 74KW Caravan Sport X16XEL - Ex - † 19.8.2015-Tvoje posledné kilometre...Tak moc to bolí o teba prísť a na tvári slzy
Opel Astra G 1.8 16V 85KW Bertone Coupe X18XE1 - Ex - Znovuzrodenie Pri tebe ma chytá druhá puberta či prvá pokračuje ?
Opel Vectra C 1.9 CDTI 110KW Caravan Z19DTH - Jediný Opel na dvore - Rodinná obyvačka a štýlova elegancia na kolesách
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"