Strana 1 z 1

Značky a presné typy autorádii do Corsa B '99 s info na TID

Napísané: 27 Jan 2008, 15:41
od používateľa bukelo
Ahojte,
Chcem sa Vas opýtať, ako je to s autorádiami do Corsy B '99, aby mi zobrazovalo udaje ako z orig opláckeho radia, lenze z noveho, co papa CD+MP3. Hladal som po celom fore, a dozvedel som sa ze na to treba nejaky sersam ci co, skratka aby malo nove radio 3 vystupy (napajanie, repraky, a na ten TID), klasicke maju len 2. Docital som sa ze vraj komunikuju Pioneer, a Kenwood. Lenze mam otázku. Ta sranda aby mi to zobrazovalo na tom hornom displeji na aute, je sucastou balenia autoradia, alebo to treba dokupit, a ako sa to presne vola? Pripadne co to stoji, a ako asi vyzera, nikde som to nenasiel, kde predavaju autoradia na nete, Pripadne ake modely jednotliych znaciek su kompatibilne. Mal by som zaujem o Pioneer DEH 2900 MP. Dalo by sa to stymyo typom prepojit? Pripadne akymi inymi.
Vdaka.

Napísané: 27 Jan 2008, 20:22
od používateľa rado.c
...vela vela vela krat opakovana tema, co k tomu dodat...
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=2573
a ked budes hladat, najdes aj viac.

Napísané: 27 Jan 2008, 20:46
od používateľa bukelo
ok, to som cital ale moju otazku to nezodpovedalo.
Pytal som sa ze ake konkretne typy sa daju prepojit s tym hornym displayom. Mal som na mysli ze ci ten adapter sa musi dokupit, alebo je uz sucastou balenia, alebo ako? taky adapter som hladal na nete napriklad pre Pioneer DEH 2900 MP, a nenasiel som nikde, dokonca ani na pioneer stranke, takze neviem... Stale som offtopic? :)

Napísané: 27 Jan 2008, 22:45
od používateľa iurai
pripojit sa daju tie radia, u ktorych vyrobca uvadza, ze funguju s diplayom Opel. vyrobcov adapter treba dokupit. moze to by dost drahe. vynimkou su niektore VDO, kde je lacny adapter
dalej existuju adaptery od tretich firiem.
potom mas originalne Opel radia, ktore zapojis priamo. Jedno od VDO tusim vie aj MP3

Napísané: 27 Jan 2008, 22:52
od používateľa rado.c
skusim ist na to inac...
http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... index.html
v popise nie je, ze by podporovalo zobrazovanie na externom displeji... zaver - kde nic nie je, ani smrt neberie. mala utecha je "Conectivity: Hard-wired Remote Input" inac http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... input.html
ked to mienis hladat iba na slovenskych/ceskych strankach, vela sa nedozvies.
ak riesis Pioneer, tak hladaj nieco ako je toto:
http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... utput.html
treba pozriet aj tu: http://www.stualarm.cz/produkt/52svxpi0 ... l/pioneer/
po case stravenom na stranke zistis, pre ktore radia s autami Opel existuju adaptery, tam potom treba hladat autoradia.
potom by som este hladal tu: http://www.autoradia.sk/index.php?cPath=40_132
http://www.autoradia.sk/product_info.ph ... s_id=23702
ak si pozries popisy adapterov, zistis pre ktore typy pasuju. tym mas zodpovedanie konkretne typy autoradii.
pokial by ta zaujimalo cosi ohladom autoradii Kenwood (osobna skusenost KDC W8534 a prepojovaci ad. CAW OP706 >> funkcnost overena) a nieco k prepojovani najdes tu: http://www.justkenwood.co.uk/install/sh ... asp?id=281
pri autoradiach kenwood hladas Oem Display Contol (out) a Oem Wired remote control
v drvivej vacsine prepojovacie adaptery musis dokupit zvlast, preco by ti niekto dal cosi zadara, ked za to pytaju pekne peniaze.
este treba pozriet Sony autoradia, ale s tym som sa vobec nezaoberla ze ktore alebo co, ale na stranke www.vectraweb.net je galeria, na ktoromsi aute som videl, ze Sony autoradio zobrazovalo info hore na dipleji, takze to funguje aj s touto znackou.
...chvilku som hladal na nete ja, teraz zase skus ty...

Napísané: 27 Jan 2008, 22:57
od používateľa iurai
u radii VDO sa to vola EDI, co umoznuje zobrazovat na Opel displayi

originalne Opel radia od VDO
VDO CDR 500
VDO XED 441
VDO CD 783 MP3

Napísané: 27 Jan 2008, 23:01
od používateľa rado.c
..VDO CDR 500 nedokaze MP3, to len aby nedoslo k omylu...

Napísané: 27 Jan 2008, 23:14
od používateľa iurai

Napísané: 28 Jan 2008, 08:43
od používateľa bukelo
Vdaka chlapci, cely tyzden mam co opat studovat...vdakaa. opat som mudrejsi...

Napísané: 05 Feb 2008, 19:38
od používateľa iurai
prave som niekde videl adapter Blaupunkt - pre display aj dialkove ovladanie

Napísané: 05 Feb 2008, 21:14
od používateľa bukelo
iurai napísal:prave som niekde videl adapter Blaupunkt - pre display aj dialkove ovladanie
Kde moj? Porozmyslaj pls. Staci nadisplej, na Bcko Corsu mi je dialkove na draka. Ja mam paprcky dlhe, dociahnu v pohode na radio :D

Napísané: 05 Feb 2008, 21:22
od používateľa iurai
bukelo napísal:
iurai napísal:prave som niekde videl adapter Blaupunkt - pre display aj dialkove ovladanie
Kde moj? Porozmyslaj pls. Staci nadisplej, na Bcko Corsu mi je dialkove na draka. Ja mam paprcky dlhe, dociahnu v pohode na radio :D
ked mas dlhe ruky a kratke oci, zozen si okuliare. alebo si namontuj radio na strop :-)

blaupunkt cislo suciastky 7607588510 cena cca 2000

Napísané: 05 Feb 2008, 22:13
od používateľa bukelo
iurai napísal:...
Okuraaale ja nenosim, hmatat viem aj po tme, a mimo pozerania, no pozerat sa mimo pozerania nedokazem :D...zatial.
Vdaka za kod suciastky...