vstavany display vs. neoriginalne radio

Moderátori: bukelo, dulo

klon

vstavany display vs. neoriginalne radio

Príspevok od používateľa klon »

Ahojte,

chcel by som si kupit do Opel Corsa B, 1.0l, 12V, r.1998 nejake autoradio (napr. z lacnejsich modelov Panasonic s podporou CD s mp3):

http://www.audioexpert.sk/autoradia-s-c ... c/?sort=_1

Viete mi niekto poradit, ci mozem ocakavat nejaky problem? A tiez ci taketo "Opel neoriginal" autoradio bude plnohodnotne spolupracovat so vstavanym displayom (tzn. vratane RDS info - nazvov stanic, atd., aj nazvov pesniciek z CDtext (resp.ID3tag), apod.)?

Dakujem.

Martin
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

je tu toho popisane az az .... radio mozes nahodit ake chces ale zabudni na display.... jedine zeby si si kupil VDO DAYTON. a niekde som videl kenwood s nejakym adapterom tak este ten podporoval display....panasonic Nie, ani ho to nenaucis...ziadna redukcia ani nic take neexistuje. tiez mam panasonic
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Presne ako pise Bruno ,ziadny vstavany display sa v tvojom pripade nebude konat :cry:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

...najprv sa priklanam k nazoru, ze si treba prejst poradnu...
no a v skratke: niektore sony ano (ale prepojovaci adpater stoji asi tolko, kolko chces dat za radio)
autoradia VDO DAYTON ano
niektore pioneer ano
niektore kenwood ano - ja konkretne mam kenwood-a a ten spolupracuje vdaka adapteru aj s volatom aj s displejom - takze potvrdzujem 100%-nu spolupracu (autoradio KDC W8534 a adapter CAW-OP0706 tusim)
ale ked si pozeram tu stranku, co je v tvojom prispevku, a chces nieco na musiku a s podporou displeja/ovladania, tak asi budes musiet navysit rozpocet na autoradio
Vo Vectre co som ju mal pred tym, co vyzeralo takto:
http://www.vectraweb.net/php/gallery.ph ... ia_id=2936
fotku zo Zirafy teraz v tej rychlosti nemam, ale funguje (radio som preniesol to iste do noveho auta).
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

este sa doplnim, aj niektore z Panasonic-ov, Blaupunkt a Clarion dokaze ovladanie od volantu (chce to ale vela badania po internete)
neviem ci som sa vyjadril jasne, ale aj volant aj displej asi iba Sony a Kenwood.
taki22

Príspevok od používateľa taki22 »

rado.c napísal:este sa doplnim, aj niektore z Panasonic-ov, Blaupunkt a Clarion dokaze ovladanie od volantu (chce to ale vela badania po internete)
neviem ci som sa vyjadril jasne, ale aj volant aj displej asi iba Sony a Kenwood.


...aj Pioneer-y, z tych vyssich radov.

PS: (mimo temy ale len otazocka a koncim) ...Rado co si to mal za "minizariadenie" hore na pristrojovke? :)
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

taki22 napísal:
rado.c napísal:este sa doplnim, aj niektore z Panasonic-ov, Blaupunkt a Clarion dokaze ovladanie od volantu (chce to ale vela badania po internete)
neviem ci som sa vyjadril jasne, ale aj volant aj displej asi iba Sony a Kenwood.


...aj Pioneer-y, z tych vyssich radov.

PS: (mimo temy ale len otazocka a koncim) ...Rado co si to mal za "minizariadenie" hore na pristrojovke? :)

pioneer su spomenute v prispevku pred tym...
to mini zariadenie je displej k parkovacim/cuvacim senzorom (aspon myslim, ze to myslis)
taki22

Príspevok od používateľa taki22 »

rado.c napísal:pioneer su spomenute v prispevku pred tym...
to mini zariadenie je displej k parkovacim/cuvacim senzorom (aspon myslim, ze to myslis)


Aha, sorrac..asi som to prehliadol. A ano, myslel som ten displej. Ď. :)
opel1.0
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 17 Jan 2008, 18:51
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: zlate moravce

Príspevok od používateľa opel1.0 »

podporuje mi to aj blaupunkt ale vyssia trieda travelpilot exakt ale cena je cca 15 000
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO"