nove pneumatiky

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

nove pneumatiky

Príspevok od používateľa Stano »

potreboval by som poradit, chcem kupit nove letne pneumatiky 195/55 R15 všetky 4 nove mozu byť aj na blok do firmy neviete mi poradit kde v okoli Topolčian alebo Nitry u nas mame len matador predajnu a ta nieje najlacnejšia, dostal som defekt a uz mam stare aj tak dost ojazdene
Dik- poslite adresu alebo odkaz nieco lacne a dobre ale nove, použité už nechcem
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36830
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Napr. www.zetpneu.sk a mnoho iných.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Stano »

chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43
rado.c

Príspevok od používateľa rado.c »

Stano napísal:chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43

tak si predsa prebehni www.matador.sk, podla vsewtkeho MP41 je uz model, ktory je nahradeny MP43-kou, takze 41.ky sa asi predavaju iba zo zasob, teda ak ich niekto ma
Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Stano »

tam som uz samozrejme hladal, stoja tam okolo 3500 s DHP ale našiel som ich aj u dvoch internetových predajcov za okolo 2300 s DPH prave tento velky cenovy rozdiel ma matie a ked sa mam priznat, este som cez NET nic neobjednaval, radcsej by som isiel autom tam, avsak prave u tychto predajcov sa to neda
Používateľov profilový obrázok
Buben
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 22 Júl 2007, 21:20
Auto: Sintra
Bydlisko: Púchov
Bydlisko alt: Beluša
Bydlisko: Beluša
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Buben »

Kvalitou ale nie su teda TOP.

ake mas auto?
FORD Ranger Limited 2,2 tdci
FORD Focus 1,6 16V Champion X
OPEL SINTRA 2,2 TD
Používateľov profilový obrázok
Buben
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 22 Júl 2007, 21:20
Auto: Sintra
Bydlisko: Púchov
Bydlisko alt: Beluša
Bydlisko: Beluša
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Buben »

ak ces mozem ti to pozret rovno v MATADORe
:wink:
FORD Ranger Limited 2,2 tdci
FORD Focus 1,6 16V Champion X
OPEL SINTRA 2,2 TD
taky69
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: 28 Mar 2007, 20:27
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa taky69 »

Stano napísal:chcel by som Matador MP 41 195/55 R15 85V ale neako ich neviem najst u viacerých predajcov, vsade su iba MP43


bol si aj v Nicholtruck v Dolných krškanoch??
ale najskor sa ti oplatia cez net kde ti ich aj zadarmo dovetu rovno domov. brácha si teraz tak objednával... No škoda že si sa neozval skôr ked si z NR kamoš nedávno skončil s pneuservisom tam som ti mohol pomôcť ale už nič nezostalo všetko predané... skús ten net najviac adries nájdeš v téme LINKY
dakedy Opel Astra F x14nz - c20nz
teraz VW Passat 1,9 PD a Opel Antara 2,0 4x4 - z20s
Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Stano »

ja mam Astru G CC 1.6 ale zhanam ich pre otca, ten ich mal a uplne ich ojazdil a bol s nimi velmi spokojny. On ma astru G Caravan 1.6 16V a velmi ich chvalil v dazdi
Zag

Príspevok od používateľa Zag »

Len nie Matador a nie Barum hlavne nie z ruskaaaaaaa ... Vzivote si uz nekupim ani jedno !!! Pred cestou do Svicerlandu som obul komplet auto do matadoru udrbal som 1250km aj s hranicnou kontrolou vsade za 12h !!! Ked som dosiel na na SK tak som infarktoval ako sa tie pneu na spojoch /polkruhoch/ oduvaju a to je choroba matadoru dodnes. :x Barum je tak kvalitna ze som najazdil 15 tacof co na fuldach strepem 50 ked nie viac. Pardon ak to tak prirovnam ale polska znacka celeprotektorv PROFIL ma lepsiu kvalitu ako MAT. alebo BAR. ! Este zimne ako tak ale letne [-X .To nebudem rozpisovat reklamaciu,ze oni to vedia a ze je to v poriadku /ale mozu kludne poslat na "rengen" a pride papier ze secko OK/. No ked mi jedna guma v 90km/h v sikane drbla na pukel a auto skoncilo v sanci len tak na dvoch kolesach ze 5 ludi ma nemohlo dotlacit na cestu /autu uplne nic/ to trebalo natacat rano v MATADORKE. Dostal som komplet new sadu pneu /new model-drahsi od mojich// a este sadu na zimu ako odskodne a sluzby na 2r zadarmo a tomu kurte ze az vedenie sa posralo ... :x :x :x
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36830
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Ja mám na ELITE 2-kách nabehaných zhruba 40000 km a ešte tak jednu sezónu by vydržali. Samozrejme, sú bez kazov.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
rikardo33
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10 Sep 2006, 07:40
Auto: Astra F
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa rikardo33 »

Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?
rikardo33
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10 Sep 2006, 07:40
Auto: Astra F
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa rikardo33 »

macil napísal:Napr. www.zetpneu.sk a mnoho iných.


Dobra stranka - dik za tip. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Buben
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 22 Júl 2007, 21:20
Auto: Sintra
Bydlisko: Púchov
Bydlisko alt: Beluša
Bydlisko: Beluša
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Buben »

Zag napísal:Len nie Matador a nie Barum hlavne nie z ruskaaaaaaa ... Vzivote si uz nekupim ani jedno !!! Pred cestou do Svicerlandu som obul komplet auto do matadoru udrbal som 1250km aj s hranicnou kontrolou vsade za 12h !!! Ked som dosiel na na SK tak som infarktoval ako sa tie pneu na spojoch /polkruhoch/ oduvaju a to je choroba matadoru dodnes. :x Barum je tak kvalitna ze som najazdil 15 tacof co na fuldach strepem 50 ked nie viac. Pardon ak to tak prirovnam ale polska znacka celeprotektorv PROFIL ma lepsiu kvalitu ako MAT. alebo BAR. ! Este zimne ako tak ale letne [-X .To nebudem rozpisovat reklamaciu,ze oni to vedia a ze je to v poriadku /ale mozu kludne poslat na "rengen" a pride papier ze secko OK/. No ked mi jedna guma v 90km/h v sikane drbla na pukel a auto skoncilo v sanci len tak na dvoch kolesach ze 5 ludi ma nemohlo dotlacit na cestu /autu uplne nic/ to trebalo natacat rano v MATADORKE. Dostal som komplet new sadu pneu /new model-drahsi od mojich// a este sadu na zimu ako odskodne a sluzby na 2r zadarmo a tomu kurte ze az vedenie sa posralo ... :x :x :x


ja mam Barum Bravuris a pohoda mam už na nich cca 55000 a dezen ma 4mm povodne som cel aquila ale boli na moj vkus moc hlučne a zmes bola tak mäkka že živitnost bola max 17000 (info priamo z matadoru)
FORD Ranger Limited 2,2 tdci
FORD Focus 1,6 16V Champion X
OPEL SINTRA 2,2 TD
Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

zlá skúsenosť

Príspevok od používateľa Stano »

objednal som tie matadorky MP43 195/55 R15 85V otcovi budu stačiť, bolo to povrvé čo som nakupoval cez net, hned sa mi to zapačilo a objednal som si lakťovú operku univerzal najdrahšiu v chrome za okolo 999 na nemenovanej stranke, ta mi prišla už dnes, je samý škrabanec, nepasuje, diery su vyvrtane na h......., odliatok akoby so srandy, urobil som vlastný stojan aj tak nič a do palubovky kôli nej vrtat nemienim (asi som naročný robil som kvalitara v automobilovom priemysle a taketo cosi by som do obehu nepustil), a nakoniec som dospel k nazoru, že už cez net nič objednavať nebudem, lebo čo nedržím v ruke a neobzriem si predtým ako kúpim neexistuje a dufam že otcovi neprídu protektory alebo neaké gumy, ako sme to my volali na aftermarket (veci na h.... čo sa predaju do malých obchodíkov a nejdu do opla, audi, bmw a pod.) Takže tak
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

rikardo33 napísal:Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?


Vcelku OK...zatial som jazdil na nich len 1 sezonu. zozaciatku strasne hucali ale po cca 100 km vpohode.Dobre drzia na snehu. Ale v rovnakej cenovej kategorii uz najdes aj nieco lepsie.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
rikardo33
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10 Sep 2006, 07:40
Auto: Astra F
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa rikardo33 »

Bruno napísal:
rikardo33 napísal:Ma niekto skusenost s pneumatikami Debica Frigo2?


Vcelku OK...zatial som jazdil na nich len 1 sezonu. zozaciatku strasne hucali ale po cca 100 km vpohode.Dobre drzia na snehu. Ale v rovnakej cenovej kategorii uz najdes aj nieco lepsie.


Mozes dat nejake tipy v danej cenovej kat.? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Barum polaris 2 / Matador mp 58 / firestone winterhawk / avon Ice touring / Nankang SW :shock: osobne by som si ich nekupil /debica/ ale taka ponuka sa neodmieta 1400 kus , predtym som mal Michelin pilot alpin 2 cca 3500 Sk/ks.

rozmer 195 / 65 / R15
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
rikardo33
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10 Sep 2006, 07:40
Auto: Astra F
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa rikardo33 »

Bruno napísal:Barum polaris 2 / Matador mp 58 / firestone winterhawk / avon Ice touring / Nankang SW :shock: osobne by som si ich nekupil /debica/ ale taka ponuka sa neodmieta 1400 kus , predtym som mal Michelin pilot alpin 2 cca 3500 Sk/ks.


Tak aj ja rozmyslam nad tymi Polarismi 2 alebo Winterhawkami - no co som cital nejake testy na nete tak Polarisy horsie drzia na vode :? - tak asi zoberiem tie Hawky. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

macil napísal:Ja mám na ELITE 2-kách nabehaných zhruba 40000 km a ešte tak jednu sezónu by vydržali. Samozrejme, sú bez kazov.


Macilovy davam za pravdu, ked som kupoval letne dostal som dobru ponuku na ELITE 2 a som spokojny.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"