Opel servis v Košiciach

Moderátori: bukelo, buci_vectra

EricDaze
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15 Jún 2007, 16:02
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Opel servis v Košiciach

Príspevok od používateľa EricDaze »

Zdravim,

chcel by som poprosit o radu .. potrebujem ist na prehliadku s mojou Astrou G, ale nerad by som platil vela penazi v servise Opel na Presovskej (PanEuro).

Pozna niekto dobry servis pre Opel v Kosiciach, ktory by ste mi mohli odporucit ? Moze to byt pripadne aj nejaky sukromnik, ktory sa vyzna v tychto autach :) Dakujem vopred za pomoc:)
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Pán Ferienčík. Robil kedysi v Opli, teraz má vlastný malý servis pri malej stanici.
JF-servis
Jantárova 2
0905204879
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
EricDaze
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15 Jún 2007, 16:02
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa EricDaze »

macil napísal:Pán Ferienčík. Robil kedysi v Opli, teraz má vlastný malý servis pri malej stanici.
JF-servis
Jantárova 2
0905204879


Poznam ho, je sikovny, pozna auta dokonale, ale u neho je vecny problem to, ze nikdy nema cas a aj ked sa clovek u neho objedna, pride mu tam medzitym este 10 aut a kazdy nieco chce ...
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

U každého dobrého servismana bude plno.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Grave Digger

Príspevok od používateľa Grave Digger »

Mňa vyriešil v pohode a v dohodnutý termín a čas.Takže na servis Opel zabudnem.
johny

servis

Príspevok od používateľa johny »

tak to ste ma potešili, že ten ujo je taký šikovný pretože orig. servis opel je predražený
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: servis

Príspevok od používateľa macil »

johny napísal:tak to ste ma potešili, že ten ujo je taký šikovný pretože orig. servis opel je predražený

Tak ujom by som ho rozhodne nenazval, je to pomerne mladý chalan.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
johny

Príspevok od používateľa johny »

Ospravedlňujem sa, nepoznám ho. :(
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

Môj kolega má problém s Astrou. Bol v PK auto - Prešov (vraj katalyzátor), v nejakom servise v PO - nevedeli, čo tomu je, tak som ho poslal do KE k p.Ferienčíkovi. Je to na skok a uvidíme, ako sa to porieši ;). Dúfam, že mu pomôže.
Auto má cca 30 000 km - na nový katalyzátor by to bolo málo.
Opel Astra G, r.v. 2007
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

palix napísal:Môj kolega má problém s Astrou. Bol v PK auto - Prešov (vraj katalyzátor), v nejakom servise v PO - nevedeli, čo tomu je, tak som ho poslal do KE k p.Ferienčíkovi. Je to na skok a uvidíme, ako sa to porieši ;). Dúfam, že mu pomôže.
Auto má cca 30 000 km - na nový katalyzátor by to bolo málo.

p.Ferienčík - klobúk dole. K tomuto pánovi bude chodiť aj moja Astrička ;) Je to na skok a vyzerá byť odborník. Spomínaný kolega nakoniec bol u p. Ferienčíka - vada: ostával visieť ventil. Dohodli sa na budúci týždeň. Spraví mu ten ventil, vymení rozvody - cena bude tuším pod 10 000 Sk. V Opli by menili katalyzátor - 30 000 a auto by nebolo opravené, Potom by menili niečo iné... Prišli by na chybu? Nakoniec možno áno, ale kolega by zaplatil kopec peňazí. Takto bude chyba odstránená za krátky čas.
Opel Astra G, r.v. 2007
Phenomen

Príspevok od používateľa Phenomen »

Ja som tu uz niekde pisal ako pochodil oco s astrou v nasom presovskom opli a nikdy by som tam svoju astru nedal...nejde len o cenu ale aj o neodbornost...ked bude problem vyskusam aj ja toho pana v Ke..vzdy im je lahsie vymenit suciastku na 30 tis akoby nasli chybu za 5baby :evil:
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

palix napísal:
palix napísal:Môj kolega má problém s Astrou. Bol v PK auto - Prešov (vraj katalyzátor), v nejakom servise v PO - nevedeli, čo tomu je, tak som ho poslal do KE k p.Ferienčíkovi. Je to na skok a uvidíme, ako sa to porieši ;). Dúfam, že mu pomôže.
Auto má cca 30 000 km - na nový katalyzátor by to bolo málo.

p.Ferienčík - klobúk dole. K tomuto pánovi bude chodiť aj moja Astrička ;) Je to na skok a vyzerá byť odborník. Spomínaný kolega nakoniec bol u p. Ferienčíka - vada: ostával visieť ventil. Dohodli sa na budúci týždeň. Spraví mu ten ventil, vymení rozvody - cena bude tuším pod 10 000 Sk. V Opli by menili katalyzátor - 30 000 a auto by nebolo opravené, Potom by menili niečo iné... Prišli by na chybu? Nakoniec možno áno, ale kolega by zaplatil kopec peňazí. Takto bude chyba odstránená za krátky čas.
Akoze da dole hlavu valcov,precisti-vyfrezuje voditka ventilov,zabrusi ventily,da liznut hlavu,vymeni vsetky potrebne tesnenia+ rozvody a to vsetko do 10000sk? To myslis vazne? To je podla mna nemyslitelne :shock:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

Akoze da dole hlavu valcov,precisti-vyfrezuje voditka ventilov,zabrusi ventily,da liznut hlavu,vymeni vsetky potrebne tesnenia+ rozvody a to vsetko do 10000sk? To myslis vazne? To je podla mna nemyslitelne

Ja som to skôr z rozprávania kolegu pochopis tak, že dá dole hlavu prečistí ventil, vymení rozvody a ide... Nebude to taká vážna chyba, auto má len cca 30 000 km. Ja som v servise s kolegom nebol ;). Ale o brúsení... nebola reč ;)
Opel Astra G, r.v. 2007
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

Phenomen napísal:Ja som tu uz niekde pisal ako pochodil oco s astrou v nasom presovskom opli a nikdy by som tam svoju astru nedal...nejde len o cenu ale aj o neodbornost...ked bude problem vyskusam aj ja toho pana v Ke..vzdy im je lahsie vymenit suciastku na 30 tis akoby nasli chybu za 5baby :evil:

A to je vraj veľa takých značkových servisov. Ja zas hovorím -prečo by som zarábal 15 tis v servise, ak som šikovny? Osamostatním sa a mám viac. Nebudem potom na nikoho robiť... Nevie niekto, či p.Ferienčík robí aj záručné prehliadky? Alebo to radšej nechám na Opel servis?
Opel Astra G, r.v. 2007
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Nerobí, resp. nemyslím si to. 8)
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
saimon
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08 Apr 2008, 18:28
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa saimon »

Zdravim.
Som majitelom Opel Astri 1.7DTi, r.v 2000. Potreboval by som ist na servisnu prehliadku. Vedeli by ste mi poradit nejaky servis, kde by som nepreplatil a praca by bola odvedena stopercentne ... Resp. ak by ste mi niekto vedel poskytnut cislo na spominaneho pana, ktory tu bol zmienovany ... dakujem :)
*******************************
*** Opel Astra 1.7 DTi, r.v. 2000 ***
*******************************
lstulajter

Príspevok od používateľa lstulajter »

Otazocka: ake ma ten chlapik ceny? Ani nie v porovnani s PanEurom (drahsi servis hadam ani nie je), ale s inymi servismi.
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Zmluvné. 8)
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
soto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 07 Nov 2008, 09:49
Auto: Zafira A
Bydlisko: BA/PO

Príspevok od používateľa soto »

A ako to vyzera s p. Feriencikom, co sa tyka elektriky. Nefunguje mi nastavovanie oboch spatnych zrkadiel, ale vyhrievanie funguje. Buduci cely tyzden som v PO (a nebudem mat co robit), tak sa len pytam, ci mu ma zmysel volat, ci za nim niekto nebol aj s elektrikov. Resp. ak by ste vedeli o nejakom sikovnom autoelektrikarovi v okolo PO/KE tak by ste ma potesili.
Opel Zafira Z18XE 92 kw r.v. 12/2001
294 tis. km (momentalne si to uz uziva v 3Ackach)
Suzuki Ignis 69 kw r.v. 10/2004 (manzelka)
Before:
Hyundai Accent 1,3i LC r.v. 2002 (predany pri 150 tis. km kvoli nedostatku miesta :-()
Peugeot 309 XLD r.v. 1989 (600 tis. km :-))
EricDaze
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 15 Jún 2007, 16:02
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa EricDaze »

soto napísal:A ako to vyzera s p. Feriencikom, co sa tyka elektriky. Nefunguje mi nastavovanie oboch spatnych zrkadiel, ale vyhrievanie funguje. Buduci cely tyzden som v PO (a nebudem mat co robit), tak sa len pytam, ci mu ma zmysel volat, ci za nim niekto nebol aj s elektrikov. Resp. ak by ste vedeli o nejakom sikovnom autoelektrikarovi v okolo PO/KE tak by ste ma potesili.


Najlepsie urobis, ak mu rovno zavolas, treba sa u neho vacsinou objednavat, ma dost prace ..
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"