Nesvietia spiatočky na VECTRE 1.7TD, r.v.1996

Moderátori: dulo, buci_vectra

vebeba

Nesvietia spiatočky na VECTRE 1.7TD, r.v.1996

Príspevok od používateľa vebeba »

Nazdar.
Nevie niekto poradiť, kde presne je na Vectre B 1.7TD, r.v.96 umiestnený spiatočkový spínač - na cúvačky. Prípadne iná príčina.
Dík za radu.
jakub kosice

Nesvietia spiatočky na VECTRE 1.7TD, r.v.1996

Príspevok od používateľa jakub kosice »

presne neviem kde je ale urcite bude na prevodovke :D a poistky si pozeral?
Neregistrovaný

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Poistky som nepozeral - dobrý nápad. Pozriem. :shock: Ktorá to je :?:
Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

Anonymous napísal:Poistky som nepozeral - dobrý nápad. Pozriem. :shock: Ktorá to je :?:


Bude to napísané na zadnú časť dvierka poistkovej skrine.
jakub kosice

Nesvietia spiatočky na VECTRE 1.7TD, r.v.1996

Príspevok od používateľa jakub kosice »

kukni sa na http://www.vectraweb.net/php/index.php vlavo rubriky vectra B a tam je manual na stiahnutie su tam aj poistky
vebeba

Nesvietia spiatočky na VECTRE 1.7TD, r.v.1996

Príspevok od používateľa vebeba »

Poistky som pozrel, sú ok. Pod auto som sa zatiaľ nedostal ale asi budem musieť. Zhora nie je dobrý prístup. Spínač nebude v priestore pod beterkou?
Používateľov profilový obrázok
Kimi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2377
Dátum registrácie: 09 Jan 2006, 12:03
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

Príspevok od používateľa Kimi »

keď sa postavíš k motoru tak nie je ten spínač v prednej časti prevodovky?
jakub kosice

Príspevok od používateľa jakub kosice »

mne tiez nesvietili ale som vybral spinac prestriekal s vd 40 a ok ja ho mam spredu pod baterkou (VEBEX16XEL)
vebeba

Príspevok od používateľa vebeba »

Konečne som opäť tu. Bol som pod autom, spínač som našiel (na prevodovke pod baterkou), premeral som ho a je ok. Ale chýba mi tam káblik aj s koncovkami. Nie som si istý kam ho treba zapojiť a aká koncovka je na druhej strane káblika. Našiel som jedno miesto s konektorom bez káblika (štvorcová koncovka-samička-vnútri oranžová) a nachádza sa na ľavej strane keď stojím pred autom-ako je uchytený tlmič perovania o karosériu.
MôHOL BY SA NIEKTO KTO MÁ VEBE NA TO ZAPOJENIE POZRIEŤ ČI TO MÁ BYŤ ZAPOJENÉ DO TOHO KONEKTORA :?: :?: :?: . VOPRED ĎAKUJEM. Nerád by som urobil skrat. Potom by som asi začal zháňať ten káblik-možno niekde na vrakáči, možno v OPLI (ak to zase nepredražia o milión korún).
vebeba

Príspevok od používateľa vebeba »

jakub kosice napísal:mne tiez nesvietili ale som vybral spinac prestriekal s vd 40 a ok ja ho mam spredu pod baterkou (VEBEX16XEL)


xxxxx

Vďaka za radu, ja ho mám tiež pod baterkou (VEBE1.7TD). :wink:
turion

Príspevok od používateľa turion »

jakub kosice napísal:mne tiez nesvietili ale som vybral spinac prestriekal s vd 40 a ok ja ho mam spredu pod baterkou (VEBEX16XEL)



THX To si mi veeeeeeeeeeeeľmi pomohol
Používateľov profilový obrázok
romco
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 07 Jan 2007, 15:04
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Prievidza <> Bratislava

Príspevok od používateľa romco »

Presne.
Keď sa postavíš ku autu spredu, tak vpravo za baterkou smerom ku prevodovke je spínač, tak šikmo dole, odkiaľ vedú dva káble.
Konektor je dvoj pinový, taký širší biely asi 2cm, a matka na danom spínači je asi 21ka. Ale je ťažký prístup kľúčom, klasickým, ako aj nastrkávacím.
Ja som prečistil len kontakty kábla a je to v pohode, cúvačky už fungujú neustále.
Ale budem musiet aj tak ten spínač rozobrať a prečistiť WD40, alebo kúpiť nový, cca 300Sk :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"