Vectra B 97 kontrolka Airbagu svieti

Moderátori: dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
fero.mak
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11 Apr 2008, 11:32
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Košice

Vectra B 97 kontrolka Airbagu svieti

Príspevok od používateľa fero.mak »

Zdravim, potreboval by som napojit na diagnostiku a odstranit ikonu airbagu, a skontrolovať central nakolko mi klucom zatvori vsetky dvere ale dialkovym nie.Riadiaca jednotka centralu je po vymene. Najlepsie ak by sa niekto nasiel z Košic.Mam Opel Vectra B caravan r.v.1997. Ďakujem
Opel Omega B
Opel Vectra B
--------------------------------
mail: fero.mak@azet.sk
mobil: 0917277535
Jednoznačne OPEL ;-)
TomiQlas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 16:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TomiQlas »

presne to iste mam aj ja :) svieti mi kontrolka airbagu a tiez rocnik 1997 VeBe 1.6 16v :) a tiez som z KE :)
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

ja to odstranim len som v BA 0903757534
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
fero.mak
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11 Apr 2008, 11:32
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa fero.mak »

No,je to troska od ruky,ale dikes za ponuku. Dufam ze sa najde niekto v KE.
Opel Omega B
Opel Vectra B
--------------------------------
mail: fero.mak@azet.sk
mobil: 0917277535
Jednoznačne OPEL ;-)
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

to dufam aj ja :lol:
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

postavte si diag. kabel za 10e, podla schemy tu vo fore
SW OP-Com Demo je zadarmo. a mate po probleme
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

asi nie kazdy je taky sikulak skor im ponukni za co to bude na predaj ak to urobis ty :lol:
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"