Zadna naprava Vectra B ...
Moderátori: dulo, buci_vectra
-
batro
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 19 Jan 2010, 18:58
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
Zdravim .... Idem menit tlmice v predu aj v zadu ..... Mam taku otazku kedze som amater ..... V predu treba s tlmicmi menit dorazy a ulozenia , je tam este nieco ? Lebo som nasiel na faro aj nejake loziska ulozenia.... Som z toho uz jelen co vsetko treba v predu s tlmicmi menit. Tak isto v zadu dorazy a tlmice ale ulozenia som nenasiel uz .... Bol by som velmi vdacny keby ste mi niekto mohol napisat co tam vsetko treba vymenit s tlmicmi v predu a vzadu aby som to podla toho mohol objednat . Su tam vsetko original povodne diely takze chcem dat spravit vsetko:) Auto ma uz 195 tisic km
DAkujem za pomoc
Renault Laguna 3.0 V6 24V , 03
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
- Lubec
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 5297
- Dátum registrácie: 17 Aug 2010, 21:54
- Auto: Iná značka
- Bydlisko: Bardejov SK
http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=9607
Na konci sa mozes pozriet, ako to vizera v zadu. Tam si objednaj vsetko gumene co sa da. No na zadne tlmice sa mne osobne podarilo zohnat ulozenie, len original v opli. Co sa tyka predku tam si objednaj vrchny doraz, ten tanier. Lozisko mozes mat este v dobrom stave, na svojom aute som to menil v piatok. Ma najazdene cez 200000 a loziska som menit nemusel. Keby nieco kludne sa pytaj.
Na konci sa mozes pozriet, ako to vizera v zadu. Tam si objednaj vsetko gumene co sa da. No na zadne tlmice sa mne osobne podarilo zohnat ulozenie, len original v opli. Co sa tyka predku tam si objednaj vrchny doraz, ten tanier. Lozisko mozes mat este v dobrom stave, na svojom aute som to menil v piatok. Ma najazdene cez 200000 a loziska som menit nemusel. Keby nieco kludne sa pytaj.
quattro
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
- marek1512
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 1250
- Dátum registrácie: 11 Apr 2008, 23:24
- Auto: Vectra B
- Bydlisko: Zahraničie
- Bydlisko: UK
Jéééj, moja vectraLubec napísal:http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=9607
Na konci sa mozes pozriet, ako to vizera v zadu. Tam si objednaj vsetko gumene co sa da. No na zadne tlmice sa mne osobne podarilo zohnat ulozenie, len original v opli. Co sa tyka predku tam si objednaj vrchny doraz, ten tanier. Lozisko mozes mat este v dobrom stave, na svojom aute som to menil v piatok. Ma najazdene cez 200000 a loziska som menit nemusel. Keby nieco kludne sa pytaj.
Vauxhall Vectra C SRI 1.8 VVT 2008
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
- Lubec
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 5297
- Dátum registrácie: 17 Aug 2010, 21:54
- Auto: Iná značka
- Bydlisko: Bardejov SK
Pokial to je otazka na mna, tak z mojho pohladu to dolezite je-bolo.
Ako som uz pisal, moje auto uz ma cez 200 000 a po zrepasovani celej napravy mi stale nieco buchalo. Skus hadat, co to bolo?
Pri jeho a mojom pocte kilometrov by bolo odveci ak uz ides menit tlmic nevymenit aj ulozenie zadnych tlmicov. Pokial nemas na porovnanie novy a stary kus, budes si mysliet, ze stare su v poriadku.
Chyba. Tato guma sa neznici jediny rozdiel je v jej vyske. Ta stara je akoby spucena, mne to robilo rozdiel cca 5mm. Ani original z oplu nestoji tolko, aby to priviedlo majitela auta na mizinu, takze nieje co riesit.
quattro
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
-
batro
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 19 Jan 2010, 18:58
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
Konecne v tom mam na 100 % jasno
Loziska a tlmiace jednotky uz mam .... Diky .... Vzadu mi tym padom zostanu uz len silentbloky a capy .... je to vsetko vsak ? Inac kolko je tam tych capov vzadu ? Pripadne ak si niekto najde cas konkretny link z nejakeho shopu ? DAkujem 
Renault Laguna 3.0 V6 24V , 03
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
-
batro
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 19 Jan 2010, 18:58
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
http://auto-dily-mrozek.eu/sada-ramen-a ... pravu.html ......... Toto su vsetky silentbloky co do zadu treba ? Ci este tam nieco chyba .... Sry chlapi ale fakt som este v tom amater 
Renault Laguna 3.0 V6 24V , 03
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
- Lubec
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 5297
- Dátum registrácie: 17 Aug 2010, 21:54
- Auto: Iná značka
- Bydlisko: Bardejov SK
Trafil si presne, aj ja som objednaval od nich. Zostava ti este vymenit silentbloky na stabilizacnej ticy. Su 2 a jedna stoji necele 2€.
Ak to chces objednavat od nich, tak ja osobne som bol trosku sklamany kvalitou. Predsa len febi ma kvalitu lepsiu.
Ak to chces objednavat od nich, tak ja osobne som bol trosku sklamany kvalitou. Predsa len febi ma kvalitu lepsiu.
quattro
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
VeBe X25XE - Phoenix-ex
VeBe X25XE Sport - rozobrata na organy
VeBe X16XEL Caravan - ex
,,Opel wir leben autos...Aber nur ein bisschen"
-
batro
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 19 Jan 2010, 18:58
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
Takze dnes som bol v Swam Opel a zostal sommilo prekvapeny
Tie 4 gumy co mi trebalo na tlmice predavaju po 3,-EUR kus takze super
Inac dal mi ofotit aj kompletne zlozenie tlmiacej jednotky
Postol som to do Dolezitych konkretne k vymene zadnych strun a tlmicov na VeBe
Dufam ze to nikomu nebude vadit . Tie gumy su cisla 6 a 7.
Renault Laguna 3.0 V6 24V , 03
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
-
batro
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 47
- Dátum registrácie: 19 Jan 2010, 18:58
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
Takze mam taky problem .... vzadu mi to nechutne vrzga/skripe .... Kedze mam nove tlmice, pruziny a dorazy tak sa tu pise hlavne o 4 vonkajsich silentblokoch/capoch a 2 silentblokoch stab. tycky ...pytam sa vas kde sa nachadzaju tie dva capy a silentblok stabilizacnej tycky ktore treba menit na kazdej strane .... Jeden cap a silentblok mam myslim dobre oznaceny , ci ??? ..... kde sa nachadza ten druhy cap , neviem ho najst ??? Diky za rady


Renault Laguna 3.0 V6 24V , 03
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96
Moja prvá .... Vectra 1.8XE , 96