Strana 2 z 2

Napísané: 18 Nov 2009, 18:01
od používateľa miltrax
Ked to opraviš tak druhykrat sa už tak blaznit nebudeš čo??držim palce s opravou :)

Napísané: 19 Nov 2009, 12:35
od používateľa sisikar
ale ba sak sa blizi zima :D rucna zas pojde do haju ..na vine je servo cerpadlo musim nan dako nasporit :D

Napísané: 19 Nov 2009, 17:46
od používateľa miltrax
fuuuhaaa to bude pekna palka,skus niekde z vrakača ked tam je u vas nejaky,sice new je new ale ked niesu prachy tak aj taky postači,a tie ručne na vectrach su riadne debilne,maj sa

Napísané: 19 Dec 2009, 18:25
od používateľa sisikar
tak ze uz viem co sa stalo ...vôla je pre to ze uz nema volant pod kontrolou servo tak je taky ako hojdaci to servo cerpadlo som zodral (jeho lopatky) pr tom ako som na plno mal otocne a vytacal som otacky motora aj na 6000+ :oops: z toho vyplyva deti moje nerobte to :!: bo budete mat lahsiu penazenku o dakych 60euri