Test ALPINE KTP-445

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

P_A_T_K_O
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 18 Dec 2009, 00:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitrianske Rudno

Príspevok od používateľa P_A_T_K_O »

rezonovat ti to bude stale, s tym nespravis moc
Súčastnosť
Volkswagen Golf 4 1.6 - 2001 - LPG
Opel Vectra Caravan 2.0 16V - CDX
Volkwagen Passat B4 - 1.9 TD 55kw

Bývalky :
Volkswagen Passat B5 4Motion - 2000 - 1,9 TDI PD ( 115 PS )
Škoda Octavia MK1 - 1997, 1,9 TDI ( 90 PS )
Opel Vectra B Hatchback - 1996, 1.8 16V (115 PS) - minulost
Kajo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 10197
Dátum registrácie: 09 Máj 2008, 22:59
Auto: Astra G
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Kajo »

...z tohto hľadiska je už od výroby fantasticky vytlmená Omega C (B facelift). Všetky dvere, plechy, blatníky sú zvnútra polepené tlmiacou hmotou, hrubé koberce, mohutná a mäkká prístrojovka, fantázia.
Ja keď tomu vypálim, tak to chvenie cítim v žalúdku a vidím jedine na vnútornom späťáku - ten sa chveje, ale s tým sa nedá nič robiť, lebo sú tam servomotorčeky a ozubenia a v nich je maličká vôľa.

Ale, je mi ináč ľúto toho auta pri tých tlakoch, podľa mňa mu to škodí, prinajmenšom sklám to určite škodí, preto používam volume s rozumom :)
Opel Mercedes Renault Ford Peugeot Chrysler - mám rád
frenkyto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Sep 2009, 18:51
Auto: Astra F
Bydlisko: Svidník
Bydlisko: Svidnik

Príspevok od používateľa frenkyto »

Kajo napísal:...z tohto hľadiska je už od výroby fantasticky vytlmená Omega C (B facelift). Všetky dvere, plechy, blatníky sú zvnútra polepené tlmiacou hmotou, hrubé koberce, mohutná a mäkká prístrojovka, fantázia.
Ja keď tomu vypálim, tak to chvenie cítim v žalúdku a vidím jedine na vnútornom späťáku - ten sa chveje, ale s tým sa nedá nič robiť, lebo sú tam servomotorčeky a ozubenia a v nich je maličká vôľa.

Ale, je mi ináč ľúto toho auta pri tých tlakoch, podľa mňa mu to škodí, prinajmenšom sklám to určite škodí, preto používam volume s rozumom :)
tak skodi neskodi ja to neriesim nejako...nemam nove auto...niekedy mam rad pianko vyladim niekedy zase ma urve nieco ine ved to poznas asi:-)))
Naposledy upravil/-a frenkyto v 30 Mar 2010, 15:17, upravené celkom 1 krát.
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
coli84
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 03 Mar 2010, 23:57
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa coli84 »

preto som sa namiesto tlakov rozhodol ísť SQ cestou,aj keď neviem či je to skutočne SQ no zvuk je podla mojich predstáv a auto ľutovať nemusím pretože napríklad strecha sa mi netrasie,len speťáki a vonkajšie klučki :)
frenkyto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Sep 2009, 18:51
Auto: Astra F
Bydlisko: Svidník
Bydlisko: Svidnik

Príspevok od používateľa frenkyto »

coli84 napísal:počítam s tým že aj mne bude rezonovať kufor keď dám woofer,n asi radšej už v predstihu vytmím a kamoš má dva 12" v bandpassovej bedni tak to tam šlahnem na chvílu,vypálim tomu a zbadám čomu sa ešte treba povenovať,mohol som to tak spraviť aj pri dverách ale to je už jedno,rezonancie počuť len keď je zatvorené auto a stojím vonku :) ,ale mne zatiaľ ešte všetko drží na svojom mieste :)
Tak ak netlacis tlaky tak to das rady...mne uz moc toho nepomoze...to auto ostane uz tak taka stredna cesta kedy ako ma napadne...a aku mam naladu....je to rozbuchane uz 10 rokov tam davam vsetko mozne...:-)))Aj *SQ je super ja by najrdasej mal jedno auto na tlaky a druhe na SQ vcelku hraje slusne aj moje takze vzdy to nejako tak robim aby sa dalo pocuvat aj jedno aj druhe....:-))V auguste mame zraz u nas na letisku vo svidniku tak to bude vikend:-))
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
coli84
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 03 Mar 2010, 23:57
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa coli84 »

no s počiatku som si myslel že staviam SQ auto no keď som tak pozrel čo sa na SQ hodnotí tak sa mi zdá že ani jedno s toho nemám ale nevadí,mne to vyhovuje tak ako to je no a keby chcem tlačiť tak asi kúpim Pandu :lol: :lol: :lol:
frenkyto
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 207
Dátum registrácie: 16 Sep 2009, 18:51
Auto: Astra F
Bydlisko: Svidník
Bydlisko: Svidnik

Príspevok od používateľa frenkyto »

coli84 napísal:no s počiatku som si myslel že staviam SQ auto no keď som tak pozrel čo sa na SQ hodnotí tak sa mi zdá že ani jedno s toho nemám ale nevadí,mne to vyhovuje tak ako to je no a keby chcem tlačiť tak asi kúpim Pandu :lol: :lol: :lol:
Tak ja uz len tak pre seba ...a hlavne este vysusat kade komu ked nieco predavam...:-)))To hej tie pandy riadna brutalita:-)) len ja vysoky tam sa nezmestim.-)) vlastne kto by tam vydrzal"-))
Predaj autohifi: Opel - astra F,2000,1,6í
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

coli - sak jedna panda je na predaj .... kua si spomenut koho :? ....sparcova :idea: aj snou nieco povyhraval
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"