štarter

Moderátori: bukelo, buci_vectra

lubo
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05 Okt 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!

štarter

Príspevok od používateľa lubo »

Kde by som zohnal použitý starter na astra G 1.6 , nový je asi závratna cena.Diky :?:
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36830
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Vrakovisko. Odkazy nájdeš v odkazoch.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
rado.c

Re: štarter

Príspevok od používateľa rado.c »

lubo napísal:Kde by som zohnal použitý starter na astra G 1.6 , nový je asi závratna cena.Diky :?:

keby si bol z Ke alebo okolia, tusim ze dedo.miki robi repass, alebo aspon urcite by ti poradil
dedo.miki

Re: štarter

Príspevok od používateľa dedo.miki »

lubo napísal:Kde by som zohnal použitý starter na astra G 1.6 , nový je asi závratna cena.Diky :?:

Tak zohnal si tam kde som poradil?
lubo
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05 Okt 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: štarter

Príspevok od používateľa lubo »

dedo.miki napísal:
lubo napísal:Kde by som zohnal použitý starter na astra G 1.6 , nový je asi závratna cena.Diky :?:

Tak zohnal si tam kde som poradil?


Zatiaľ ho nemám. Mám viacero zdrojov, neviem sa rozhodnúť,či repas za 3500,- alebo nový z Poľska za 4500,-. Za repas sa mi zdá veľa.
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Ale ak berieš repas tak starý musíš dať na výmenu a ak nový tak ti ostane starý.Ale nenapísal si čo je vlastne za problém ,že zhánaš druhý.Opraviť sa dá predsa na počkanie a cena bude asi menšia.
lubo
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05 Okt 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa lubo »

dedo.miki napísal:Ale ak berieš repas tak starý musíš dať na výmenu a ak nový tak ti ostane starý.Ale nenapísal si čo je vlastne za problém ,že zhánaš druhý.Opraviť sa dá predsa na počkanie a cena bude asi menšia.


Ostal vysieť štartér,išiel som na ňom asi 8km,začalo sa dymieť a roztavilo vnútro,že sa ani nedá pretočiť.Oprava je asi zbytočná.Pri vratení starého za 3000.-dostanem repasovaný s 1/2 ročnou zárukou.
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Tak to je dobrá cena ,asi lacnejšie už nezoženieš ,len ak používaný a to je mačka vo vreci.
lubo
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05 Okt 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa lubo »

dedo.miki napísal:Tak to je dobrá cena ,asi lacnejšie už nezoženieš ,len ak používaný a to je mačka vo vreci.

Vďaka za doporučenie. Uprimne.
dedo.miki

Príspevok od používateľa dedo.miki »

Keby som mal kúpiť diely do tak zničeného štartra tak to stojí o hodne viac.A to nakupujem za velkoobchodné ceny.
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"