sedadla do Vectra B - aky druh potahu ?

Moderátori: dulo, buci_vectra

aky druh potahu ?

jednoducha latka zakladna vybava
2
7%
cd vybava - latka s chlpkami - trocha ako plys
2
7%
celokozene sedadla
3
11%
polokozene sedadla (stred latka, kraje koza)
20
74%
 
Celkom hlasov: 27

iurai

sedadla do Vectra B - aky druh potahu ?

Príspevok od používateľa iurai »

sedadla do Vectra B - aky druh potahu sa Vam zda byt:
- najkrajsi pre oko
- najpohodlnejsi na sedenie
- najsympatickejsi na dotyk

priznam sa, ze nemam az taky velky prehlad v tych textilnych potahoch, ktorych bolo pdola katalogov dost vela druhov
Používateľov profilový obrázok
tomi1583
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 19:30
Auto: Vectra C
Bydlisko: Banská Bystrica
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa tomi1583 »

odomna mas volbu 4 :wink: aspon take vyhovuje mne najviac ci na pohlad ci na sedenie
Opel Vectra C caravan Z19DT rv.2008
Opel Astra G sedan X18XE1 rv.1998(Limo) KO
Skoda Favorit Sport Line KO
Kontakt - 0903606992
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

tomi1583 napísal:odomna mas volbu 4 :wink: aspon take vyhovuje mne najviac ci na pohlad ci na sedenie
vdaka. no zadnu sedacku si musis do A-G prisposobit ...
Používateľov profilový obrázok
tomi1583
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 19:30
Auto: Vectra C
Bydlisko: Banská Bystrica
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa tomi1583 »

no v zadu je to trosku pruser tam by som dal do kozi iba nejake doplnky (este mensie casti ako su okraje )
Opel Vectra C caravan Z19DT rv.2008
Opel Astra G sedan X18XE1 rv.1998(Limo) KO
Skoda Favorit Sport Line KO
Kontakt - 0903606992
Používateľov profilový obrázok
TSteinar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 479
Dátum registrácie: 18 Jan 2008, 16:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TSteinar »

ja mam normalne latkove po fl (tie ako flis) a sedi sa mi na nich dobre. mal som aj kozene, tie boli asi lepsie (az na nevyhody v lete horuce a v zime studene)
OPEL Vectra B 2.2 16v 108 kW 2001
Používateľov profilový obrázok
tomi1583
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 19:30
Auto: Vectra C
Bydlisko: Banská Bystrica
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa tomi1583 »

presne preto som odporucil latka koza :wink:
Opel Vectra C caravan Z19DT rv.2008
Opel Astra G sedan X18XE1 rv.1998(Limo) KO
Skoda Favorit Sport Line KO
Kontakt - 0903606992
Frenky Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 16 Sep 2008, 13:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Sabinov

Príspevok od používateľa Frenky Signum »

Ak nie sú sedadlá vyhrievané, určite by som nedával celokožené. Prikláňam sa k názoru látka a po okrajoch koža. Myslím, že aj na oko je to krajšie. Vysedená koža nevyzerá bohvieako skvelo.
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36957
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Tiež som za 4. Bratova svokra si to dala do novej Fábie a vyzerá to luxusne, ba čo viac, príjemne sa na tom aj sedí.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

stvorka
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Používateľov profilový obrázok
Kimi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2377
Dátum registrácie: 09 Jan 2006, 12:03
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Diviacka Nová Ves

Príspevok od používateľa Kimi »

aj ja som si klikol na štvorku, zdá sa mi to napraktickejšie a keď raz zbohatnem tak dám do našej šopky niečo v takom štýle
Používateľov profilový obrázok
standape
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 636
Dátum registrácie: 14 Feb 2008, 21:58
Auto: Corsa D
Bydlisko: Senec
Bydlisko alt: Veľký Biel
Bydlisko: Senec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa standape »

ja som tiez dal 4,je to asi najlepsia varianta,ked si mozes vybrat :wink:
Skoda 120LS 781.136(46KW)r.v.06/82,SC-058AP-(ex)
Opel Corsa B 1.0 12V X10XE(40KW)r.v.06/98-TWEN,SC-747BJ-(ex)
Opel Corsa D 1.4 16V A14XER(74KW)r.v.01/11-Red Magma/Black Zaphire
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
marek1512
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1250
Dátum registrácie: 11 Apr 2008, 23:24
Auto: Vectra B
Bydlisko: Zahraničie
Bydlisko: UK

Príspevok od používateľa marek1512 »

... 4 ...
Vauxhall Vectra C SRI 1.8 VVT 2008
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Používateľov profilový obrázok
tomi1583
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1870
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 19:30
Auto: Vectra C
Bydlisko: Banská Bystrica
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa tomi1583 »

13 proti 3 ?? asi nieje o com :D
Opel Vectra C caravan Z19DT rv.2008
Opel Astra G sedan X18XE1 rv.1998(Limo) KO
Skoda Favorit Sport Line KO
Kontakt - 0903606992
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

ano, prekvapuje to aj mna
Používateľov profilový obrázok
TSteinar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 479
Dátum registrácie: 18 Jan 2008, 16:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TSteinar »

ale zase koza je koza a posobi to luxusnejsie. neviem si predstavit v takej s-classe sedacky s polokozou, aj ked my sa bavime o oploch :oops:
OPEL Vectra B 2.2 16v 108 kW 2001
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

TSteinar napísal:ale zase koza je koza a posobi to luxusnejsie. neviem si predstavit v takej s-classe sedacky s polokozou, aj ked my sa bavime o oploch :oops:
hmm. ale v passate posobia mierne lepsie nez textilne ...

skoda ze opel nerobil do VB okraje z plnej koze a stredy z dierkovanej. s ventilatorcekom ;-)
Frenky Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 689
Dátum registrácie: 16 Sep 2008, 13:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Sabinov

Príspevok od používateľa Frenky Signum »

Hmmm, to by nemuselo byť zlé.
OPEL SIGNUM 1.9 CDTi 110kW (2004)
OPEL CORSA B 1.0 12V 40kW (1997)
Používateľov profilový obrázok
palix
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 18 Feb 2008, 15:28
Auto: Astra G
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa palix »

...okraje z plnej koze a stredy z dierkovanej. s ventilatorcekom
A kto také robí? To musí byť super - hlavne v lete - človek sa potom nepotí - úplná dokonalosť.
Ináč na druhej strane - kožené sedadlá sú akože luxus = ak si ich dá človek do nového auta zrejme má na to, aby si za 4-5 rokov kúpil nové a to ho potom nezaujíma, ako tá koža bude vyzerať potom, alebo či sa presedí. Ak náhodou, tak si kúpi nové auto...
A ten čo to auto kúpi ako jazdené bude riešiť prípadné problémy ;)
Opel Astra G, r.v. 2007
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

palix napísal:...okraje z plnej koze a stredy z dierkovanej. s ventilatorcekom
A kto také robí? To musí byť super - hlavne v lete
tusim Saab, Ford a ... lepsie znacky
Používateľov profilový obrázok
dulo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 22007
Dátum registrácie: 20 Jún 2007, 10:46
Auto: Vectra B
Bydlisko: Levoča
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa dulo »

iurai napísal:
palix napísal:...okraje z plnej koze a stredy z dierkovanej. s ventilatorcekom
A kto také robí? To musí byť super - hlavne v lete
tusim Saab, Ford a ... lepsie znacky
Ja som v takýćh sedel, ked som bol pozerať jedno auto, o ktoré som mal záujem- Bola to ASTRA H Sport
VeBe X18XE Caravan Sport
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"