problem zhavenie

Moderátori: dulo, buci_vectra

iurai

Príspevok od používateľa iurai »

kuna5 napísal:NEMUSIM ROBIT GO AKO SI DOPORUCIL


ziadnu GO som nedoporucil. si klamar alebo blbec, co nevie citat
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

ak letne zhavenie niekoho zaujima, tak nech vyradi zhavice a napise, ci sa mu ranny start zhorsil.

vyradit sa daju demontazou RJ zhavenia, alebo mozno odpojenim pripovodov
kuna5
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 24 Júl 2009, 17:42
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Matuskovo

Príspevok od používateľa kuna5 »

juraj pisem posledny raz a to bez toho aby som ti nadaval do blbcov ako si ty napisal kedze takto som neklesol , tu neslo o letne zhavenie tu islo o to ze to cidlo je v prdely a keby sa nevymenilo tak by bolo v prdeli aj v zime tym padom by auto absolut nestartovalo , a prosim nech si kazdy perecita co si navrhoval . od zaciatku som pisal ze je problem v elektrike x krat som ti to vysvetloval ze nie nafta a ty aj tak do nemoty odpovedas ked sa tomu nerozumies neodpovedaj a hotovo , a co sa tyka go pozri si pozorne co si pisal pisal si ze motor moze byt vylagrovany oprava 40 000 toto si napisal , neporadil si konkretne ako lubos , sorry ale myslel som ze na tomto forume poradia trochem odbornici ale vidim ze ich tu je ako safranu thanks
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36830
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Kuna, na tvojom mieste by som v prvom rade prehodnotil svoje správanie, potom by som sa zamyslel nad svojim popisom problému, keď si napríklad tvrdil že na sto percent je vadné žeraviace relé a nič iné ťa nezaujímalo. Verím, že mechanik, ktorý na chybu prišiel, prišiel na ňu čisto len po tvojom zmetočnom popise problému, bez toho, aby sa auta čo i len dotkol. Drž sa ho.

Téma je vyčerpaná.

.: locked :.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Zamknuté

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"