Opel astra H caravan 2008 stahovacie plato kufra

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Stano
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 01 Júl 2007, 18:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra

Opel astra H caravan 2008 stahovacie plato kufra

Príspevok od používateľa Stano »

Ahojte,

kupil som si 2008 caravan a ide ma strelit z plata na kufry. Zakazdym ked prejdem po nerovnosti alebo zabuchnem dvere samo vystreli a zroluje sa. Pravdepodobne je uz vydrate nieco vo vodiacich listach co to zabespecovalo. Mate s tym niekto neaku skusenost? Da sa to podomacky opravit, pripadne nieco na to kupit?
Dakujem
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

malo by tam byt nieco ako zapadka, co zrolovaniu brani.
toto by mohlo byt poskodene, a naprava by bola - ziskat to z nejakeho vraku (vid inzertne servery)
KFL
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 20 Júl 2010, 10:09
Auto: Astra H
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa KFL »

Za normalnych okolnosti ostava plato zafixovane v koncovej polohe. Uvolni sa az zatlacenim drzdla smerom dolu. Nerovnosti na ceste plato neuvolnia.
Takze je tam asi problem. Uz sa to niekde pisalo, ze rozobrat sa to da, spominali nejake polamane plasty. Kazdopadne uz nemas co pokazit, jedine to mozes vylepsit.
exOpel, predam OpCom a knihu Jak na to Opel Astra H
Loco[SVK]
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 19 Aug 2010, 20:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: Opel astra H caravan 2008 stahovacie plato kufra

Príspevok od používateľa Loco[SVK] »

Mam ten isty problem.
Pricina: roleta ma kovove haciky ktore sa maju zachytit v plastovych zarazkach, avsak po case sa plasty vyderu.
Riesenie: ja som si vyrezal malicky plastovy obdlznik a nelepil som ho na poskodene zarazky. Lacne riesenie, nic nepokazis, maximalne si to obcas zopakujes ak sa ti plast odlepi.
Astra H carravan 1.9CDTI 74 kw r.v. 2008
Používateľov profilový obrázok
Q-čko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 13 Okt 2010, 14:56
Auto: Astra H
Bydlisko: Hlohovec
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať používateľa:

Re: Opel astra H caravan 2008 stahovacie plato kufra

Príspevok od používateľa Q-čko »

Vsimali ste si niekto ci mate tu tyc kde su tie zapadky rovnu? Mal som ju malinko oblukovu a tiez mi ta roletka blbla (nedrzala, sama sa rolovala, atd.) uz som vkladal pod tie zobaciky na roletke gumu kontroloval hoci co, nic nepomohlo.Aaj vdaka kolegovi ked siel nieco vytahovat mi s kufra tlacil tu roletku celu nie stym systemom zatlacenia urcite tam aj to sposobilo svoje...
Az raz som skusil vyrovnat tu tyc celu normalne v rukach a zatial to pomohlo a roletka drzi aj ked prejdem po nerovnostiach. :yahoo:
Opel Astra H Caravan Cosmo 1,7CDT,i 74Kw r.v.2007 Z17DTH
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"