Pomoc s autoradiom PHILIPS CD479

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

oscar.xll
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 07 Okt 2006, 09:35
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Pomoc s autoradiom PHILIPS CD479

Príspevok od používateľa oscar.xll »

Mam Opel Vectru a v nej radio PHILIPS CD479 na cd. Radio nema display ale mam palubny pc a na nom mi nezobrazuje nic. Ani hranu stanicu. Vobec nefunguje RDS. Mozete mi poradit v com je chyba? nenapája sa to niekde ale nieco? Autoradio je tam od výroby. Dakujem vopred.
Opel Vectra B 2.0 DTI (X 20 DTH) 74kW
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

no od vyroby to asi nebude. Auto si asi nekupil nove,čo? S tym dislpayom komunikuju iba origo radia CAR 300, 400, 500 a ešte zopar (velmi malo ) inych (asi 3)
oscar.xll
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 07 Okt 2006, 09:35
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa oscar.xll »

tak ten pan co ho predaval vravel ze je tam od kedy ma auto tak neviem. Ale co uz kupim nove.
Opel Vectra B 2.0 DTI (X 20 DTH) 74kW
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36959
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

A tomu pánovi to fungovalo?
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

oscar.xll napísal:tak ten pan co ho predaval vravel ze je tam od kedy ma auto tak neviem. Ale co uz kupim nove.
lenže pozor, dobre sa poraď co to bude za radio, lebo ani novy PHILIPS CD479 ti na displayi nič nikdy neukaže.
oscar.xll
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 07 Okt 2006, 09:35
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa oscar.xll »

nasiel som si na nete schcemu zapojenia a vedla nej bolo ze sa vyrabali tieto autoradia pre opel a ford. Chcel by som si kupit Pionner, Alpine, alebo nejake ine.
Opel Vectra B 2.0 DTI (X 20 DTH) 74kW
wlassto

Príspevok od používateľa wlassto »

Pioneer mp3 rádio si zober a repro môžeš aj Alpine, ja mám aj Alpine aj Pioneer a tie Alpine boli síce lacnejšie ale hrajú lepšie a viac vydržia a s tým dyspleyom po výmene rádia vôbec nerátaj, určite ti nepôjde, ked myslíme na ten displey, čo je hore na palubovke
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

ked chceš aby ti išiel aj display, tak radio, čo z nim komunikuje, stojí cez 10.000 a myslím že je to nejaký philips SC XXX, a niekto to tu ma aj zapojené, len som vymazal mailovu adresu na neho, viem že robil podsvietenie na červeno a dokonca by mala byť niekde zmienka v niektorom fóre. ak by som to našiel dam ti link.
oscar.xll
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 07 Okt 2006, 09:35
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa oscar.xll »

budem velmi rad ak to tu hodis. Pozriem na nete v nay-ku ake su tam PHILIPS radia. Dakujem este raz
Opel Vectra B 2.0 DTI (X 20 DTH) 74kW
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

tak malo by to byt Philips SC 804 CDC ale myslim, že k tomu ide changer.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"