Pomoc s autoradiom PHILIPS CD479
Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra
-
oscar.xll
- Pravidelný užívateľ

- Príspevky: 44
- Dátum registrácie: 07 Okt 2006, 09:35
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Kontaktovať používateľa:
Pomoc s autoradiom PHILIPS CD479
Mam Opel Vectru a v nej radio PHILIPS CD479 na cd. Radio nema display ale mam palubny pc a na nom mi nezobrazuje nic. Ani hranu stanicu. Vobec nefunguje RDS. Mozete mi poradit v com je chyba? nenapája sa to niekde ale nieco? Autoradio je tam od výroby. Dakujem vopred.
Opel Vectra B 2.0 DTI (X 20 DTH) 74kW
-
opeler
-
opeler
-
wlassto
-
opeler
ked chceš aby ti išiel aj display, tak radio, čo z nim komunikuje, stojí cez 10.000 a myslím že je to nejaký philips SC XXX, a niekto to tu ma aj zapojené, len som vymazal mailovu adresu na neho, viem že robil podsvietenie na červeno a dokonca by mala byť niekde zmienka v niektorom fóre. ak by som to našiel dam ti link.


