osvetlenie interieru

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

ZAFIRAK1970
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 01 Júl 2008, 10:03
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: TRSTENA

osvetlenie interieru

Príspevok od používateľa ZAFIRAK1970 »

ahojte.potreboval by som poradiť-či sa daju domontovať do môjho tátoša ešte inter. svela ktore su v rukovätiach (nad zadnými dverami).inak original mam v strede na streche.tieto som zohnal z astry-g ale je tam poškodena vodiva elek. paska(miesto kabla) ktorá neviem odkiaľ je ťahaná-či s predneho svetla alebo ešte odniekaľ inde.chcel by som zachovať aj to osvet. v strede strechy.ak by bolo možné-vie mi niekto poslať kat. číslo tej pásky aby som sa vedel popýtať v zahraničí?videl som aj zafiru s takýmto osvet. ale nevšimol som si či ma aj svetlo v strede strechy.PORADI NIEKTO?dakujem.
ZAFIRA 20 DTI 74 kw 10/2001
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

na vectre B su zadne interierove svetla ovladane spinacom otvorenia zadnych dveri.
ja som ich zapojil na predne interierove svetlo z dovodu jednoduchosti
Používateľov profilový obrázok
keo100
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 13:45
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa keo100 »

mam mensi problem..
rozoberal som zadne dvere ( plato ) a ked som vyberal ziarovku na osvetlenie interieru tak som spojil kontakty. poistka mi musela vyhoriet ale ked som ju isiel menit tak vsetky som prekontroloval a vsetky su ok. neviete kde by mohla byt chyba alebo ci niekde inde nieje. vdaka za odpoved
luboš
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 749
Dátum registrácie: 12 Sep 2008, 13:38
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: borovce- PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa luboš »

si si istý , že tam nejde štava ? meral si ? Lebo niekedy jedno zaiskrenie neznamená nič.

1. poistky si pozeral len vizualne ? - premerat !
2.el. obvod sa pri skrate preruší na najslab. mieste a tým može byt aj poškodený kábel. -presvietit !
VEBE X20DTH 99-00
Používateľov profilový obrázok
keo100
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29 Apr 2009, 13:45
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa keo100 »

vsetko som presiel a zistil som ze predchadzyjusi majitel dal do kazdych dveri este jednu poistku. nechapem naco. prerobil som to ako to ma byt. cely den som sa s tym drbal... ale aj tak vam dakujem
Používateľov profilový obrázok
semir89
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 14 Dec 2010, 16:12
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Sedliska Vranov

Príspevok od používateľa semir89 »

Zdravim , dnes som menil ziarovku v batozinovom priestore a po vytiahnuti kritky mi zaiskrila a cele osvetlenie aj interieru mi nesvieti, positka je ok,pre istotu som ju vymenil za novu,myslim ze tam sla na poziciu 13,osvetlenie interieru vozidla,kable som presiel su ok,,,co este moze byt problem???jeden skrat vyhoria vsetky ziarovky?

vobec nema ziadnu stavu
Vectra B1.8 16v GL 97.r (automaticka klima, 16 ALU, korozia minimalna) :D :D :D

Vectra B 1.8 16v 85kw 97r. -ex :(
marwi

Príspevok od používateľa marwi »

Ak su zadne interierove svetla v strede , je to preto lebo auto ma hlavove airbagy a tie su hore nakraji. Myslim si preto ze bocne svetielka tam nemozes domontovat ...
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"