znizenie cca o 20-30mm

Moderátori: dulo, buci_vectra

Milano

znizenie cca o 20-30mm

Príspevok od používateľa Milano »

caute chalani, neviete mi poradit solidne tlmice so strunami ktore mi neznizia vectru B 1.8 hatch 2002 viac ako o 30mm? koni nie, o tych sice snivam, ale nemienim dat 20000,- ked som si isty ze existuju aj ine dobre a lacnejsie znacky. dikes
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Re: znizenie cca o 20-30mm

Príspevok od používateľa Komo »

Milano napísal:caute chalani, neviete mi poradit solidne tlmice so strunami ktore mi neznizia vectru B 1.8 hatch 2002 viac ako o 30mm? koni nie, o tych sice snivam, ale nemienim dat 20000,- ked som si isty ze existuju aj ine dobre a lacnejsie znacky. dikes


a nerozmyslal si nad tym, ze nechas povodne tlmice a zmenis pruziny? ak znizujes o 2-3 cm ako pises, tak tam mozes nechat povodne tlmice, zvladnu to..
Milano

Príspevok od používateľa Milano »

mne ale tancuje auto ked prejdem vo vacsej rychlosti cez nerovnosti, tak som myslel ze bude treba aj nove tlmice, aspon teda vzadu urcite. (pokial samozrejme nie je problem v niecom inom)
Komo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 3608
Dátum registrácie: 19 Mar 2007, 16:47
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Komjatna
Bydlisko: Komjatna [RK]

Príspevok od používateľa Komo »

No ak ti tancuje, tak kukni stabilizator...teda tyc, uchyty atd...a ked chces aj nove tlmice tak je na tebe ci si kupis drahe tlmice, alebo si kupis "seriovky" a das si tam mensie pruziny....
Milano

Príspevok od používateľa Milano »

no, a sme znovu na zaciatku, to znamena ze by som potreboval poradit ake? viem ze su rozne znacky ktore ponukaju nieco medzi komfortom a sportovou jazdou, len by som potreboval rady skusenych, popripade neikoho kto dake ma a je s nimi spokojny. nechcem len tak tipovat podla cien.
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Milano

Príspevok od používateľa Milano »

a este jedna pre skusenych: ak mam zadne kolesa do A, vlastne viditelne len jedno, mozu byt vybite tlmice alebo je to silentblok? alebo oboje? a ako to vlastne zistim? dikes
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Silentbloky!!! ja tiez vyzeram ako stara 130-tka, bol som na teste tlmicov tie su OK. cena : 3500 Sk.
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36827
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Chlapi, tlmiče nemajú vplyv na odklon kolies a postoj auta. Tlmiče sú tam len na to, aby tlmili kmity. Keď sú v poriadku, tlmia, ak nie, netlmia. To je všetko.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Používateľov profilový obrázok
chausj
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1471
Dátum registrácie: 09 Dec 2006, 12:09
Auto: Vectra C
Bydlisko: Trnava
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa chausj »

Milano napísal:mne ale tancuje auto ked prejdem vo vacsej rychlosti cez nerovnosti, tak som myslel ze bude treba aj nove tlmice, aspon teda vzadu urcite. (pokial samozrejme nie je problem v niecom inom)


mne Vectra tiez tacuje, teda je to taka vrtiritka, hlavne ked idem cez kruhovy a su tam kolaje od nakladakov. Diagnoza - silen bloky a gumicky stabilizatorov. Zajtra sa menia. Len daj pozor na tie gumicky, ako som sa dozvedel su styroch rozmerov, tak ze malby si najpr zamerat hrubku stabilizatora
Opel Vectra C GTS Z19DTH AT 2007
Opel Omega B Y22DTH 2001 - godfather
Opel Corsa C Z10XE 2001 - segra
Opel Omega A C20NE 1991 - RIP
Milano

Príspevok od používateľa Milano »

diky hosi. s tymi tlkmicmi to znie dost logicky. ale az teraz, predtym som si isty nebol.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - PODVOZOK/BRZDY"