Problem so startovanim za tepla

Moderátor: dulo

lensyl

Problem so startovanim za tepla

Príspevok od používateľa lensyl »

Ahojte.
Mam problem so startovanim.
Pokym je motor studeny (aj v zime) auto bez problemov nastartuje aj v kratkom slede niekolkokrat za sebou, ale v pripade. ak je motor zohriaty, nie je mozne ho znova nastartovat. Ked motor vychladne, tak opat v pohode nastartuje. Vie mi niekto dat tip, v com by to mohlo byt?
Bola som s autom aj v servise (povedala som im, ze je to mozno v zodratych uhlikoch), ale tvrdili, ze nic nenasli. Na chvilu bolo vsetko v poriadku, ale teraz zase, ak je motor teply nenastartuje. Do autorizovaneho servisu ist velmi nechcem, lebo je to stare auto (Omega 2.i CD, 1987) a mam obavy, ze diagnostika a oprava by stala pomaly viac ako cena auta. Okrem tejto chyby motor slape ako hodinky.
Používateľov profilový obrázok
spidy
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 02 Apr 2006, 09:04
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Šaľa
Bydlisko: Trnovec nad vahom
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa spidy »

no niečo podobne ma moja mama i ked ona to ma na renaulte a vraj aka si tepelna poistka či čidlo či čo niečo take
Používateľov profilový obrázok
charlie.ab
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 07 Jan 2009, 15:53
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa charlie.ab »

mne sa to tiez stalo a potom my odislo naftove cerpadlo. Jeden mechanik tvrdil ze starsie diesel motory to robia a je to normalne. NEBOLO! Niekde som cital ze kompletny repas cerpadla vsetko vyriesi. Teraz na tom pracujem. Dam vediet. ch
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - MOTOR/PREVODOVKA"