Tlacitko SPORT

Moderátori: dulo, buci_vectra

jony5
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 478
Dátum registrácie: 13 Jan 2008, 15:44
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Malacky
Bydlisko: Zohor

Tlacitko SPORT

Príspevok od používateľa jony5 »

Pre pochopenie zacnem takto , minuly rok mi odisiel predny tlmic , no nakolko to bol ten super drahy IDS za 400eur som sa rozhodol na vymenu tlmicov za obycajne (z financnych dovodov) , Rado alias Signum mi to pekne softverovo upravil (je to proste Macher) aby to ficalo . No nanestastie to tlacitko sport je teraz nefunkcne :( (trosku mi chyba) aj ked tah je postacujuci (relativne) . Ide mi o to , ze ci by neslo nejakym sposobom na pripojenie elektriky tlmicov nieco pripojit aby sa to tvarilo na originalne tlmice ako tam boli (nejakym odporom alebo niecim neviem cim) . Ak by sa tu nasiel nejaky majstro co by to vedel skouknout viem dodat aj ten pokazeny tlmic na pokusy .
Vectra Caravan 3,0 cdti - ex
2x Vectra B 1x - 2,0 dti , 2x - 2,2 dti - ex
Používateľov profilový obrázok
tomas.guru
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 15 Mar 2012, 21:03
Auto: Vectra C
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa tomas.guru »

ja ti neporadím len mám off.topic otázku. čo sa mu stalo, prečo ti odišiel? koľko km máš nabehané? nakoľko tiež mám ten podvozok a obávam sa, že raz tie tlmiče bude treba meniť
Vectra C GTS 3.2 V6 1/2005
jony5
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 478
Dátum registrácie: 13 Jan 2008, 15:44
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Malacky
Bydlisko: Zohor

Príspevok od používateľa jony5 »

Takto , neviem ci to moze mat nieco spolocne ked som auto kupil boli v prdelke horne ulozenia tlmicov , pri vymene mi mechanik povedal ze mi slzy ten tlmic , nejaky cas som na tom jazdil a zhanal starsi ale nejako sa mi to nedarilo len novy kupit a to bolo trosku drahe na moj vkus do stareho auta . Jedneho krasneho podvecera ked som isiel v BA na moste Lafranconi som si nevsimol jamku (teraz tam myslim neni uz, ale minuly rok z jara bola ked sa odbocuje smerom do karlovky-mlynska dolina)tak to dalo taku supu som myslel ,ze aj elektron je na cimprcampr ale nastastie len vystrelil tlmic . KM som mal asi 125tis . Ale ty mas asi vyhodu kedze mas astru (podla obrazku) , ked tam kupis obycajne a ti to odparuju tak ti to bude fungovat , zevraj na astrach to ide .
Vectra Caravan 3,0 cdti - ex
2x Vectra B 1x - 2,0 dti , 2x - 2,2 dti - ex
Používateľov profilový obrázok
tomas.guru
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 15 Mar 2012, 21:03
Auto: Vectra C
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa tomas.guru »

ee, mám VeCe GTS 3.2 V6, len sa mi nechce zmeniť obrazok :D mám 128tis. km, bál som sa že ti odišiel "starnutím"
Vectra C GTS 3.2 V6 1/2005
astradriver
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 29 Mar 2008, 22:07
Auto: Vectra C

Príspevok od používateľa astradriver »

podla mna sa to neda zapnut. Pravdepodobne mas deaktivovany cely system IDS ktoreho sucastou je aj ten sportovy rezim.
Vectra C Caravan (2008) Z19DTH
Používateľov profilový obrázok
24petusko
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 11028
Dátum registrácie: 11 Dec 2009, 17:35
Auto: Vectra C
Bydlisko: Košice-okolie
Bydlisko: Košice okolie

Re: Tlacitko SPORT

Príspevok od používateľa 24petusko »

a co na to hovori allegro alebo ebay, pani?
VeCe: '06, Z18XER, Black beauty OPC
Honda Legen( wait for it... )dary
batman
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 24 Júl 2012, 09:07
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Re: Tlacitko SPORT

Príspevok od používateľa batman »

chlapi bavite sa o tych tlmicoch, chcel by som sa opytat, ked sa vymenia za obycajne, a neurobi sa zasah do riadiacej jednotky ( teda neodparuju sa ) okrem toho ze tam bude svietit kontrolka tlmicov, bude to mat vplyv aj na nieco ine? myslim tym ze ci auto nebude padat napr do nudzoveho rezimu.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - PODVOZOK/BRZDY"