volnobeh

Moderátori: bukelo, buci_vectra

ucenpeter
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 01 Apr 2011, 14:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!

volnobeh

Príspevok od používateľa ucenpeter »

ahoj..mam taky problem..ked sa mi zahreje motor,dost mi skacu otacky na volnobehu..teda skor padaju k 500 za minutu..alebo ked stojim a zapnem vyhrievanie zadneho okna alebo nieco ine co berie elektriku..zvlastne mi je aj to ze ked som v pohybe a mam vyhodenu rychlost otacky mam okolo 800 ale akonahle zastavim, hned zacnu skakat..co to moze byt??rozmyslal som nad zapalovacim modulom ale nerozumiem preco mi skacu otacky len pri stati a nie aj pri volnobehu ked sa hybem..dik

mam astru g, x16xel r.v.99 caravan 1.6 16V
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29193
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Príspevok od používateľa bukelo »

Pozri ako je na tom regulator volnobehu (tzv. krokac), skrtiaca klapka, EGR ventil, ... sviecky, vzduch. filter, ...

To, ze su ine otacky pri volnobehu pohybujuceho sa vozidla a otacky na volnobehu stojaceho vozidla je fakt. To neries. Ries to, preco ti na volnobehu kolisu, postup ako co pozriet, a vycistit najdes tu na fore. Indicie mas.
別のブランド
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO - ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY - ex
ucenpeter
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 01 Apr 2011, 14:06
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa ucenpeter »

erg novy,skrtiacka klapka cista kazda jedna dierka,krokac tak isto,nove tesnenie pod klapkou,sviecky menene 2 mesiace dozadu,vzduchovy tak pol roka..uz som spravil asi vsetko co tu pisu ale aj tak nemozem na to prist co to moze byt..inac by som sem nepisal
S t e v e
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 25 Nov 2009, 19:11
Auto: Astra G
Bydlisko: Spišské Vlachy
Bydlisko alt: Olcnava

Príspevok od používateľa S t e v e »

maš povolenu hadičku pod kapotou začinaju sa ti tie otačky dvihat pri 90 stupňoch že ? počuvja odfotím ti to a pošlem obraozk :)
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - VŠEOBECNE"