MOJ KADETTicek :)

Moderátor: macil

opel kadett GSI

MOJ KADETTicek :)

Príspevok od používateľa opel kadett GSI »

cavte vsetci tuneri nasich peknych oplackych masin :) tak ma napadlo ze by mozno niekoho zaujimalo co robim vo volnom case... :) hh tak ak mate chut tak sa pozrite jak som sa "pusti" do mojho tatosa... inak ted idem na VS tak ho budem musiet nechat chvilku napokoji... :( ale kasna sa ide dat pieskovat... a ak sa tiez niekto venuje takemuto total tuningu tak ak niekto viete kde by sa dala pozinkovat cela kasna poslite mi kontakt :)


Tu je odkaz na fotocky: http://fotky.azet.sk/jsAlbum.phtml?i9=d ... al=1394927
nexe sa mi to davat na nejake ine stranky tak to mam na pokeci a pristup len na heslo... a aby som nezabudol heslo je: oplicek


Som zvedavy na vase nazory a dotazy :)
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36822
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Pozrel som si fotky a kopec roboty už máš za sebou, ale taký Everest je ešte pred tebou. Držím palce, nech sa dielo podarí a dúfam, že nás tu budeš priebežne informovať. Celkom ma zaujíma ako sa taká kára rodí. :wink:
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
opel kadett GSI

Príspevok od používateľa opel kadett GSI »

macil napísal:Pozrel som si fotky a kopec roboty už máš za sebou, ale taký Everest je ešte pred tebou. Držím palce, nech sa dielo podarí a dúfam, že nás tu budeš priebežne informovať. Celkom ma zaujíma ako sa taká kára rodí. :wink:




hh.... tak ja si myslim ze nemam pred sebou Everest ale asi cele Himalaje :)) hh... hlavne ked si cele auto robim sam :))) sice mam nato podmienky - mame opravovnu, ale vsetko sa tam tiez neda spravit :) a kedze ted este nastupujem na VS tak na auto bude ostavat fakt malo casu ale hadam si ho uz len nejak najdem :))) a potroske sa k tomu dostanem :))) a ked bude auticko hotove zaregistrujem sa sen nedzi vas a niekde sa stretneme a porozpravam aka ta cesta cez Himalaje bola :)
vladimir

Príspevok od používateľa vladimir »

Uff tak veľa zdaru a trpezlivosti-nudiť sa teda nebudeš :wink:
opel kadett GSI

Príspevok od používateľa opel kadett GSI »

tak to veru hej :)
Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

Pozrel som si aj fotky, a nech ti ešte dlho vydrží trpezlivosť, lebo Ťa ešte čaká kopa roboty s autom. Potom by si mohól nahodiť fotky aj o disku, čo si kúpil na kaaru :D .
Na akú farbu ju chceš dať nalakovať?
opel kadett GSI

Príspevok od používateľa opel kadett GSI »

Fastspeed napísal:Pozrel som si aj fotky, a nech ti ešte dlho vydrží trpezlivosť, lebo Ťa ešte čaká kopa roboty s autom. Potom by si mohól nahodiť fotky aj o disku, čo si kúpil na kaaru :D .
Na akú farbu ju chceš dať nalakovať?



Jasne jasne vsetko bude.... :) a farba.... tazko povedat, uvazoval som nad modrou metalizou - neviem presne jak sa vola ale mavaju ju citroeny, alebo potom nad kawasaki zelenou :)
Používateľov profilový obrázok
RisNo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 787
Dátum registrácie: 27 Jan 2006, 06:19
Auto: Vectra B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa RisNo »

...peknuse, peknuse, peknuse...
--== RisNo ==--
Monthy III = Volvo S80 V8....BUDE
Monthy II = VeBe 99" 2.0 16V 100KW (X20XEV)
Monthy I = VeBe 98" 1.8 16V 85KW (X18XE)
http://risno.salem.sk/
http://www.dobryanjel.sk/
http://www.smolkovia.sk/
Používateľov profilový obrázok
Fastspeed
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 16:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Komárno
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Fastspeed »

opel kadett GSI napísal:Jasne jasne vsetko bude.... :) a farba.... tazko povedat, uvazoval som nad modrou metalizou - neviem presne jak sa vola ale mavaju ju citroeny, alebo potom nad kawasaki zelenou :)


Kawasaki zelená? Nemám rád zelenú, ale TÚ zelnú zbožňujem.
Keď som ja ból na polícii zapísať novú farbu, tak mi hovoril poliš: "Oranžová? To je taká agresívna farba!" :D
opel kadett GSI

Príspevok od používateľa opel kadett GSI »

Kawasaki zelená? Nemám rád zelenú, ale TÚ zelnú zbožňujem.
Keď som ja ból na polícii zapísať novú farbu, tak mi hovoril poliš: "Oranžová? To je taká agresívna farba!" :D[/quote]

Rozmyslal som aj nad oranzovou metalizou.... :) videl som aj takeho kadetta niekde na nemeckych strankach velmy pekne... :) ale zasik si myslim ze mam este dooooost vela casu na to aby som si to poriadne premyslel :)
www.Frido.sk

Príspevok od používateľa www.Frido.sk »

[qukamara ote="opel kadett GSI"]tak to veru hej :)[/quote]
kamarat porad dude pasovat motor 2,0Gsi do kadetu 1,3?
Kadett EVO II

Príspevok od používateľa Kadett EVO II »

Ludia moji, dlho som tu nebol a dokonca som si zmenil aj meno:) takze ak chcete vediet ako som postupil - auto nastriekane, farba subaru modra :D je to uzastne... pokrocil som jednine v tom, ze som motor spojazdnil, pradie si velmi pekne :) skompletizoval som komplet elektriku (z troch elektrik som spravil jednu :)), dalej su hotove brzdy, chladenie... uz len servo riadenie (nahodim hadicky a obalim ich niecim este)... dalej uchytim vyfuk a idem na interier....

AK by ste chceli vidiet ako som natom a ako to vsetko zatial vypada:
http://www.sendspace.com/file/8rfxrp
Su tam 2 videa, su dost velke ale aby to malu peknu kvalitku :)

P.S. neni som si isty ako je 1.3 motor uchyteny ale ja som mal 1.6i a napasoval som tam 2.0 16V bez akychkolvek uprav
Napísať odpoveď

Návrat na "KADETT - VŠEOBECNE"