nekvalitne kurenie opel agila
Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra
-
Jozef Hlavačka
- Nový užívateľ

- Príspevky: 2
- Dátum registrácie: 29 Dec 2010, 17:22
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: Banovce nB
nekvalitne kurenie opel agila
prosim kto poradi,.....opel agila, nejde kurenie ako by malo, ventilator na trojke a vsetky okna namrzaju, vo vnutri zima, poloha prepinaca ,, ofukovanie celneho skla" je tak neucinne,z e mi zamrzaju okna a vyhriaty je len malicky priezorik, kto vie nech poradi, kde mam hladat chybu, dakujem
-
iurai
co mate vsetci s tym pelovym filtrom ?
auto nekuri ?
A. hadica do aj z kurenia su horuce. prietok vody je. potom to moze byt klapkou v kureni
B. hadica do aj z kurenia su studene alebo mierne teple - kurenim nejde voda. dovody:
1. malo vody
2. zapchaty radiator
3. ventil/ kohut kurenia zavrety, alebo vzduchova bublina niekde v hadici
4. zla vodna pumpa
auto nekuri ?
A. hadica do aj z kurenia su horuce. prietok vody je. potom to moze byt klapkou v kureni
B. hadica do aj z kurenia su studene alebo mierne teple - kurenim nejde voda. dovody:
1. malo vody
2. zapchaty radiator
3. ventil/ kohut kurenia zavrety, alebo vzduchova bublina niekde v hadici
4. zla vodna pumpa
-
Jozef Hlavačka
- Nový užívateľ

- Príspevky: 2
- Dátum registrácie: 29 Dec 2010, 17:22
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: Banovce nB
vdaka za rady, vybral som si,ale neviem neviem? termostat-novy, vodna pumpa-nova,hadice - horuce,vnutorny okruh vetrania- prepnuty na vonkajsi, chladiaci system- full,ale ten filter, o tom mi vravelo uz vela ludi,ale za otca ho neviem najst,kde sa nachadza, alebo to tiahlo, ako sa vlastne dostanem ku kureniu, co mam rozobrat, aby som nerozhadzal cele auto?
ale aj vzduchova bublina? na skodovke kedysi som ju postavil do brehu,nastartoval, otvoril chladic a za chvilu bolo vsetko ok, ale tento opel na slak trafenie( ale kedysi kuril dobre)
ale aj vzduchova bublina? na skodovke kedysi som ju postavil do brehu,nastartoval, otvoril chladic a za chvilu bolo vsetko ok, ale tento opel na slak trafenie( ale kedysi kuril dobre)
- Manta
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 757
- Dátum registrácie: 05 Feb 2007, 13:24
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: Ba
- Kontaktovať používateľa:
ak volakedy kuril dobre tak je dost mozne ze ti niekde netesni a nabera vzduch, mne sa to stalo na baworaku a mal som rozpadnutu prirubu na hlave, po vymene za novu mi dlho trvalo kym som system dobre odvzdusnil ale podarilo sa a teraz kuri super....Jozef Hlavačka napísal:vdaka za rady, vybral som si,ale neviem neviem? termostat-novy, vodna pumpa-nova,hadice - horuce,vnutorny okruh vetrania- prepnuty na vonkajsi, chladiaci system- full,ale ten filter, o tom mi vravelo uz vela ludi,ale za otca ho neviem najst,kde sa nachadza, alebo to tiahlo, ako sa vlastne dostanem ku kureniu, co mam rozobrat, aby som nerozhadzal cele auto?
ale aj vzduchova bublina? na skodovke kedysi som ju postavil do brehu,nastartoval, otvoril chladic a za chvilu bolo vsetko ok, ale tento opel na slak trafenie( ale kedysi kuril dobre)
Opel Frontera B 2.2 DTI automat r.v. 2001
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Opel Manta B GSi C20NE
Opel manta B GT/E 20E cabrio
http://www.opelmanta.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
- macil
- Admin

- Príspevky: 36959
- Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
- Auto: Astra J
- Bydlisko: Košice
- Bydlisko alt: Furča
- Kontaktovať používateľa:
No to budeš musieť. Minimálne stredový panel.Jozef Hlavačka napísal:...,ale ten filter, o tom mi vravelo uz vela ludi,ale za otca ho neviem najst,kde sa nachadza, alebo to tiahlo, ako sa vlastne dostanem ku kureniu, co mam rozobrat, aby som nerozhadzal cele auto?
Ak sa chceš dostať k filtru, skús sa ohnúť a nazrieť nad nohy spolujazdca, prípadne vymontovať odkladaciu skrinku. Je za krytkou držiacej na dvoch sponách. Keď si ho nikdy nemenil, predpokladám, že už bude pekne zazátkovaný.

-
iurai
ked su obe hadice ku kureniu horuce, tak nejde vzduch cez vymenik tepla. potom asi klapka co reguluje teplotu vzduchu nie je v spravnej polohe.Jozef Hlavačka napísal:vdaka za rady, vybral som si,ale neviem neviem? termostat-novy, vodna pumpa-nova,hadice - horuce,vnutorny okruh vetrania- prepnuty na vonkajsi, chladiaci system- full,ale ten filter, o tom mi vravelo uz vela ludi,ale za otca ho neviem najst,kde sa nachadza, alebo to tiahlo, ako sa vlastne dostanem ku kureniu, co mam rozobrat, aby som nerozhadzal cele auto?
ale aj vzduchova bublina? na skodovke kedysi som ju postavil do brehu,nastartoval, otvoril chladic a za chvilu bolo vsetko ok, ale tento opel na slak trafenie( ale kedysi kuril dobre)
nachadza sa na skrini kurenia na lavej, cize vodicovej strane, na spodu. vyssie je totiz klapka na smerovanie vzduchu
treba preverit, ze ci sa hybe ak sa prestavuje koleckom teplota





