Štartovanie Zafira

Moderátori: buci_vectra, franticek6

Adik

Štartovanie Zafira

Príspevok od používateľa Adik »

Mám problém z štartovaním ,keď ostane stáť Zafira 2,2 DTi dlhšie ako 24 hodín. Spočiatku som myslel ,že nefungujú všetky žhaviče ale po kontrole sa ukázalo ,že sú v poriadku. Zhodou okolností som zaparkoval auto na kopci predom smerom dole a auto chytlo na prvý šup. Vyskúšal som ho dať opačne a už som ho nenaštartoval.Musel som dlho točiť aby to naskočilo.
Nestretol sa niekto z podobným problémom?
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Problem je v tom,ze tzv. pada nafta.Cez prepad sa zavzdusni cely palivovy system :cry:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Adik

Štartovanie Zafira

Príspevok od používateľa Adik »

Vymenené sú všetky tie krátke hadičky na vstrekoch a dokonca voľajaké simeringi vo vnútri hlavy. Kde to môže ešte podsávať?
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Ak sa zle dotiahnu traverzy na tryskach pri vymene tych tesniacich kruzkov(simeringov) bude to zasa podsavat.Totiz nieje na to predpisany ziadny utahovaci moment,treba to mat v ruke.
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
cito
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 06 Sep 2009, 17:50
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Humenné

Príspevok od používateľa cito »

Ja mám trocha iný problém, ráno mi nažhaví ( zafira 1999 ), štartne na prvý šup, prejdem cca 500 m ( deti do škôlky ) a potom mi už nežhaví, neviem prečo...A robí to stále, keď proste ráno super nažhaví tak potom do tých 5-6 hodín nežhaví, preto mi nakopne na 2-3 krát, proste asi žhaviť "nemusí". Neviete niekto či sa to dá nejako nastaviť ?
Napísať odpoveď

Návrat na "ZAFIRA, SINTRA - MOTOR/PREVODOVKA"