kridlo

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
Rin-Tin-Tin
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 01 Dec 2008, 15:23
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: ZM

Príspevok od používateľa Rin-Tin-Tin »

pokial je to original kridlo co sa davalo od vyrobi tak podla man nepotrebujes nic namontujes a neverim ze ti niekto nato nieco povie a keby hej tak povies ze je tam odvyroby... ja to planujem ties tak urobit mam doma kridlo ale original co sa na moje auto od vyroby davalo... dam ho tam nestaram sa nikto sa ma nic nespita a ked hej je to tam original neriesim vazne pokial nejdes dat nejaku ziletku alebo nieco velyke ale origos tak neries.... ked kupis s originalom auto v TP to nemas
Opel Omega B 2.5TD
Opel Omega A 2.0i Diamant - ex
skorpioncar
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06 Feb 2010, 12:29
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Re: kridlo

Príspevok od používateľa skorpioncar »

ondrejko napísal:potrebujem poradit co potrebujem na to aby som vpisal kridlo do TP nieje velke ale klasicke co maju kazda jedna tigra DIKI



Kontaktuj spolocnost www.skorpioncar.sk na info@skorpioncar.sk oni predavaju skoro vsedky laminatove doplnky aj z SK certifikatom a vies si aj vyziadat dokladi k zapisu do TP ale iba ak si zakupis unich produkt z vyrazenim certifikacnim cislom iba takto sa to da...
Brave_heart
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07 Dec 2009, 06:17
Auto: Vectra B
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Brave_heart »

Potrebujes k tomu certifikat MDPaT SR je asi najlepsi :-) potom uz len meno, nazov firmy kto ti to montoval, peciatka podpis, to je cele
Napísať odpoveď

Návrat na "TUNING a STYLING - VŠEOBECNE"