tacho

Moderátori: bukelo, dulo

siso

tacho

Príspevok od používateľa siso »

nazdar oplaci,

na mojej corse mam maly problem, pocas jazdy mi z nicoho nic prestanu ukozovat otacky a rychlost na tacho a rozsvieti sa cervena kontrolka ! ako ked je zatiahnuta rucna. Potom to znovu nabehne a zbehne dolu, takto sa to zopakuje par krat a potom nabehne tacho aj otackomer normalne. Neviete mi pls poradit, kde by mozhla byt zrada??? Cidlo otaciek alebo nieco take ???
Používateľov profilový obrázok
Benny
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

....

Príspevok od používateľa Benny »

no neviem, ci ti to zrovna pomoze, ale oplati sa to sem napisat ;) :) mal som kamarata, ktory mal celkom novu audinu. a robilo mu to iste co tebe :) potom zistil, ze mu to robi (rusi) signal mobilneho telefonu, ktory si odkladal pred budiky :D samozrejme cela pristrojovka bola elektronicka, ziadne lanka ani nic podobne. Ak mas aj ty elektronicku pristrojovku, asi to bude nejaka chyba elektroniky, mozno len blbo zapojeny konektor, alebo nejaky spoj blby...
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
chylo

Príspevok od používateľa chylo »

Mne takto padal otackomer ked som vbehol do mlaky. Trebalo vymenit remen lebo ked navlhol tak presmykoval. Vymenil som a bol pokoj. Tachomoeter mi zdochol teraz. Vydaval take divne zvuky najprv, cely sa klepal a potom mi padol uplne. Musim vymenit lanko. Mam Corsu B 1,5 TD.
shipply
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 06 Aug 2007, 13:15
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa shipply »

na omege mi to robilo presne to co tebe siso a mal som zly kontakt na poistke po malej oprave bolo ok ale skus servis teda diagnostiku
Napísať odpoveď

Návrat na "CORSA, COMBO, MERIVA, AGILA - ELEKTRO"