Upozornenie na divny autoservis

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

jsw

Upozornenie na divny autoservis

Príspevok od používateľa jsw »

Opel GM Autocomp v Petrzalke ma na webstranke v podtitule "Nezávislý OPEL autoservis".
Minuly rok mi robili ozivovanie motora. Robili to dlho a niekolkokrat som im vratil auto na reklamaciu. Aj komunikacia pocas opravy bola problematicka. V konecnom dosledku, za prace ktore by v inom servise vykonali za jeden den prace nauctovali viac ako 20 hodin.
No stava sa. Moźno naozaj dlho nevedeli odhalit zavadu a servisny list mi nedali lebo zabudli a mozno este aj ine ospravedlnenia sa daju vymysliet.

Ale medzi inym mi v popise prac uviedli, ze vykonali upgrade software ECU na poslednu verziu. Zil som v domneni ze je to tak.
Az vcera koli nejakym problemom som bol vo firme Profituning a nechal som si skontrolovat ECU. Chalani mi vysvetlili ze na tom modeli ECU ktory mam sa neda preprogramovat software, pretoze ta pamat sa maze ultrafialovym svetlom a ECU bola este evidentne bez cudzieho zasahu do criev. (Fakt potvrdili aj v autorizovanom Opel servise.)

Takze Vas v dobrom slova zmysle varujem, vyhnite sa servisu Opel AG Autocomp s majitelom panom Andom. Je velmi pravdepodobne, ze oklamu kazdeho, ked sa im naskytne prilezitost.

Ja som za tuto negativnu skusenost zaplatil len peniazmi, bolo by zle, ak by niekto koli ich podivnemu pristupu na to doplatil inak.
Používateľov profilový obrázok
langdon2
Admin - Opelclub VIP člen
Admin - Opelclub VIP člen
Príspevky: 22957
Dátum registrácie: 16 Jan 2008, 16:10
Auto: Insignia
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa langdon2 »

Treba tam ist teda s nejakym listom z Oplu, ze na jednotke nebol vykonany ziaden upgrade , a ziadat prachy spet. Ani by som skorej neodisiel odtade, a hned by som im hrozil pravnikom.
Parkrat som sa uz takto povyhrazal zopar ludom...Byvaly zamestnavatel kvoli mne skrachoval...:D :D :D
Opel Insignia 2,0Cdti
Opel Astra G 1,4 16V ex...
Opel Corsa B 1.0 12V ex... Opel Corsa B 1.2 16V po smrti...
palubne pc. a tempomaty do Oplov
diagnostika na vsetky znacky aut, rychlo servis, repas brzdovych strmenov
jsw

OK

Príspevok od používateľa jsw »

Nemam problem sa o seba postarat, ale myslim si, ze je dobre mat nejake black listy, ktore sa opieraju o konkretne skusenosti, nech sa vsetci nemusia ucit na vlastnych chybach.
Používateľov profilový obrázok
Barry
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 666
Dátum registrácie: 27 Jan 2008, 20:42
Auto: Vectra C
Bydlisko: Zahorie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Barry »

Hlavne by som nikdy nezaplatil nejaky upgrade pokial som si ho neziadal. Auto fungovalo aj s povodnou verziou softveru, tak nie je dovod ho menit len tak.
BMW X6 F16 30d 190kW (2018)
EX-Opel Vectra C Caravan, 1,9CDTI 88kW (2008)
Škoda Octavia II Tour, 1,6 MPI 75kW (2011)
EX-Opel Astra G 1,2 16V (2002)
EX-Opel Kadett E 1,3 (1986)
EX-Škoda Felicia 1,4 MPI (1999)
EX-Opel Astra H 1,7 CDTI (2006)
Používateľov profilový obrázok
TSteinar
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 479
Dátum registrácie: 18 Jan 2008, 16:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TSteinar »

no ved oni ani ten upgrade nepreviedli, len za to vzali € :lol:
OPEL Vectra B 2.2 16v 108 kW 2001
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"