Astra 1,4 G- hrkanie v motore pri rozbehu (do cca 1600 ot/mi

Moderátori: bukelo, buci_vectra

PETER19855
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09 Aug 2013, 12:32
Auto: Astra G

Astra 1,4 G- hrkanie v motore pri rozbehu (do cca 1600 ot/mi

Príspevok od používateľa PETER19855 »

Ahojte vsetci,
prosim vas o radu ak mate niekto taku sskusenost alebo vedomost.Mam Opel Astra G 1,4 16 V 66 kw, r.v. 1999 a mam taky problem teda ak to vobec problem je, ze pri rozbehu (zabrati jednotky) teda pri nizkych otackach t.j. v rozmedzi od cca. 1000-1600 ot./min a vlastne aj pri jazde napriklad na jednotke-dvojke tymito otackami mi vpredu v motore pocas tej doby ked som v tychto otackach nieco hrka.Ventile to urcite nebudu si myslim,lebo tie mi uz raz klepali a je to uplne iny zvuk.Nemoze to byt kluka?No neviem nerozumiem sa motoru a jeho castiam velmi.
Prosim poradte...Este tolko ze rozvody boli menene pred 10 000 km a pred 2000 km bolo menene tesnenie pod hlavou,hlava zbrusena(kvoli uniku chlad. kvapaliny a oleja) a menene hydra pod ventilmi plus semeringy k tomu potrebne. Check engine mi nesvieti a motor ide ovela lepsie a asi aj tichsie ako pred vybrusom.Olej mam castrol 10w40 na prvych 10 000 km kym si vraj hlava nesadne tak bolo treba dat redsi.Potom naspat k stale pouzivanemu OMV 10W40.
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"