C14NZ nestartuje

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Fulo3
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Mar 2013, 09:29
Auto: Antara
Bydlisko: Bytča

C14NZ nestartuje

Príspevok od používateľa Fulo3 »

Zdar išiel som ráno do obchodu a ked som chcel auto naštartovať naskocil motor a hneď zdochol este raz a to isté potom nenaskocil už vôbec tak som dal dole krit z karburatora a kukol som sa ked sme skusaly naštartovať ani kvapka benzínu dovtedy auto štartovalo na prvý sup ale tento isty problém sa mi stal pred dvoma mesiacmi auto bolo 3 dni odstate a potom ked som to išiel len tak skúsiť chitilo na prvý krát a stalo sa mi to dnes znovu ako som už spominal.Zapalovanie je ok nové sviečky rozdelovac tak isto cidla teploty oby dve su nové rozvody tak iskra je ok tak som skúsil odpojiť konektor palivového čerpadla a pobuchal som srobovakom po tej kritke čerpadla a dal späť konektor auto naskocilo na prvý sup je možné že to čerpadlo je zanesene alebo ho mam rovno vymeniť ak je to teda ten problém ale po dlhom pátraní si myslim že je to to čerpadlo neviem aký zvuk má mať ale ked som dal k nemu ucho sa mi zdalo že to má taký čudný zvuk za rady ďakujem opel astra f c14nz 44 Kw
Používateľov profilový obrázok
jupaza1
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1957
Dátum registrácie: 16 Máj 2009, 10:37
Auto: Vectra C
Bydlisko alt: Bytča a okolie
Bydlisko: Źilina

Re: C14NZ nestartuje

Príspevok od používateľa jupaza1 »

čerpadlo zanesené nemusí byť, mal som na Astre prepálené káble na čerpadle a chybné relé palivového čerpadla. Skús dať von čerpadlo a uvidíš, čo tam je za zradu ;)
Opel Vectra C caravan 1,9 CDTi 110 kw r.v.2006
Opel Astra F 1,8i 16v r.v.1994 - EX; Opel Frontera B 2,2 DTi 85 kw r.v. 2000 -EX
Opel Vectra C 1,9 CDTi 88 kw r.v. 2006 - EX; Opel Vectra B caravan 1,6 16v r.v. 1996 - EX
Diagnostika a programovanie pomocou OP- COM a Diagnostika vozidiel Fiat, Alfa Romeo, Lancia pomocou Fiat ECU Scan
Používateľov profilový obrázok
Kesi
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5145
Dátum registrácie: 23 Sep 2008, 18:11
Auto: Astra H
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Land of Confusion
Bydlisko: EHMK :-)

Re: C14NZ nestartuje

Príspevok od používateľa Kesi »

Súhlasím skontroloval by som relé a čerpadlo. Jedna výhoda tohto auta je že keď zapneš kľúč tak počuť ako zapne čerpadlo ;)
Astra J GTC OPC
Astra H GTC 1,9 (110 kw) No Swirl flaps. No EGR.
Fulo3
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Mar 2013, 09:29
Auto: Antara
Bydlisko: Bytča

Re: C14NZ nestartuje

Príspevok od používateľa Fulo3 »

Stale mám ten istý problém husté vyfukove plyny chybu hlási ale len na neutrale môže to spôsobovať deravi výfuk zadná časť?vymenené su sviečky,rozdelovac palec,palivové cerpadlo,cidlo teploty aj chladiacej kvapaliny aj palivovy filter,vzduchový filter aj vodná pumpa rozvody už ma ide skál trafiť
Fulo3
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Mar 2013, 09:29
Auto: Antara
Bydlisko: Bytča

Re: C14NZ nestartuje

Príspevok od používateľa Fulo3 »

Vyriešené prekapaval vstrekovaci ventil:-)
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - ELEKTRO"