brzdy Omega

Moderátor: dulo

.:DeViL:.
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 12 Apr 2008, 18:46
Auto: Omega B
Bydlisko: Michalovce
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa .:DeViL:. »

Čo si ju predal?
...::: Opel Omega B "Jubileum 100" 2.0 16V 136HP r.v. 1999 Jungle Green :::...
...::: Opel Omega B "Elegance" 2.5 V6 170HP r.v. 2000 Star Silver :::...
aforizmus

re

Príspevok od používateľa aforizmus »

.:DeViL:. napísal:Čo si ju predal?


ano musel som lebo som si nevedel zvyknut na taku velku spotrebu... predtym som mal 1.9 TD a je to rozdiel... ale co sa tyka jazdnych vlastnosti nemozem povedat ani makke F... presedlal som na audi a4.. uvidime.. teraz predpokladam ze ma odtialto vyradite lebo nemam opel... tak ak ano tak prajem veeela stastnych km oplakom.. ale mozno sa vraaatim
.:DeViL:.
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 12 Apr 2008, 18:46
Auto: Omega B
Bydlisko: Michalovce
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa .:DeViL:. »

No 2-liter na Omegu (cca 1580 kg- auto) je dosť málo. Keď si v aute sám, prípadne ešte s niekým tak je to OK, ale keď je plne naložené je poriadne lenivé. Kombinovaná spotreba udávaná výrobcom je 9,6 ale mne sa pod 11,5 ešte nepodarilo ísť. Na dialnici je to bežne 9l a pár krat sa mi podarilo ísť na 7,9 - 8. Celkové hodnotenie: Nehospodárne a občas lenivé žihadlo. Viem, že máš (mal si)2,5l ale ten je silnejší a s autom ľahšie "narába" a kolegovia čo májú tie dva a polky tak spotreba je tak 2,5 až 3 litre viac. To sa podľa mňa ešte nejako dá zvládnuť. Škoda, že ja nemám 2,5 a keby ešte DTI. 8)
...::: Opel Omega B "Jubileum 100" 2.0 16V 136HP r.v. 1999 Jungle Green :::...
...::: Opel Omega B "Elegance" 2.5 V6 170HP r.v. 2000 Star Silver :::...
aforizmus

re

Príspevok od používateľa aforizmus »

no to s tou spotrebou mas uplnu pravdu aj s celkovzm hodnotenim.. ale na mna to bolo straasne vela.. to som nezvladal.. teraz mam tak do 8l ale to je maximum.. je to podstatnz rozdiel..
Napísať odpoveď

Návrat na "OMEGA, SIGNUM, INSIGNIA - PODVOZOK/BRZDY"