Listy vo vetrani

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Leon5216
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 01 Nov 2008, 00:32
Auto: Astra G
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Listy vo vetrani

Príspevok od používateľa Leon5216 »

Do interieru sa mi stale dostavaju listy, semienka, ihlicie a podobny bordel, hocikedy to fukne cez vyduchy ked zapnem silnejsie ventilator alebo prepnem rezim fukania. Pelovy filter je vzdy toho plny, ked ho vyberiem von tak sa vysype na rohoz cely les :)
Obcas to rachotilo aj vo vetraku, ale vzdy to nejako vyletelo von, ale par tyzdnov dozadu uz vetrak rachotil permanentne a liezlo to na nervy, tak som ho dneska rozobral, a v nom toho bolo tiez riadne - semena, ihlicie, dokonca aj cigaretovy špak! :D

Kade sa mi to vsetko preboha dostava do vetrania?

Nedavno som zistil ze mam upchaty odtokovy kanalik na vodicovej strane, pod tym plastom pod stieracmi bolo uplne blato listy a podobna zmes, lyzicou som to vsetko povytahoval, kanalik prepchal, a lial vodu a uz je znova priechodny... mohlo to byt odtial? Ze to nasavalo vsetok ten bordel co tam bol usadeny?

Teraz som teda zvedavy, uz je kanalik priechodny, bordel odtial vykydany, pelovy filter vysypany, ventilator vysypany, vetranie prefukane a vyfukane von (v interieri bordel ze som hodinu vysaval).... nejaky napady ako zamedzit cestu bordelu vetranim do interieru? :)
Opel Astra G X14XE 1999
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36821
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Re: Listy vo vetrani

Príspevok od používateľa macil »

Leon5216 napísal:... nejaky napady ako zamedzit cestu bordelu vetranim do interieru? :)

Na to je tam práve ten filter.
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Leon5216
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 01 Nov 2008, 00:32
Auto: Astra G
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Re: Listy vo vetrani

Príspevok od používateľa Leon5216 »

Dakujem za reakciu :) Ano, ale filter je toho plny, a aj ked tam je filter tak do interieru vletia obcas semienka a drobne listy a podobne veci, je to normalne? Aj ze je toho tolko vo filtri, ani nie po pol roku od vymeny? Lebo nerobievalo mi to tak, a na druhom aute vobec, tam nevleti cez vetranie ani smietka...
Som aj rozmyslal ci nieje pri nasavani nejaka mriezka, alebo sietka, a ze mi odpadla alebo co, ale nenasiel som ziadne info...
Opel Astra G X14XE 1999
mariaan1
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 30 Máj 2010, 10:52
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: košice

Re: Listy vo vetrani

Príspevok od používateľa mariaan1 »

Predpokladam že zla velkost filtra,pripadne ak parkuješ pod stromami tak častejšie prečistenie toho kanaliku na odvod vody a špiny.
vectra C sedan 2,2dti 92kw,125koni 8/2004
Leon5216
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 01 Nov 2008, 00:32
Auto: Astra G
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Re: Listy vo vetrani

Príspevok od používateľa Leon5216 »

Inac pravda ze ten filter tam ide dost lahko, zda sa mi ze predtym som tam filter ledva natlacil, ale tak snad nieje viac velkosti... mozno nejaky polsky smejd...
Samozrejme ine velkosti myslim okrem rozdielu DELPHI a BEHR. Sice neviem ake rozmery ma ten druhy, ale myslim ze by nepasoval, alebo aspon mal riadnu fugu na niektorej strane, lebo rozmery su tam tusim ine.... tento co mam tam sedi akurat, len je tam akosi navolno.
Opel Astra G X14XE 1999
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"