Manual a ine

Moderátori: dulo, buci_vectra

Bokyno
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12 Mar 2009, 11:54
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Manual a ine

Príspevok od používateľa Bokyno »

Ahoj Pani,

Som tu novy, to znamena, ze aj novy uzivatel tejto krasnej hracicky Opel Vectra C Toto auticko som akurat doniesol z Nemecka a som nim nadseny. Auto ma okrem koze vsetko a vdaka tomu co sa popisalo tu na stranke som si bol schopny urobit sam aj update navigacie a par veciciek. Mam na vas skusenejsich, ale par otazociek. Mam ako som uz pisal navigaciu t.j. farebny display a rozne podfunkcie, ktore su v nom obsiahnute. Na moje pocudovanie jedno jedine sklamanie s ktorym mi mozno budete moct pomoct, a sice ci je mozne aktivovat funkciu na BC = board computer, funkciu momentalnej, priemernej spotreby a dojazd na nadrz. Na to ze toto auto ma uplne vsetko toto tam bohuzial chyba a neviem ci to je mozne dopalit ci aktivovat. Po stlaceni tlacitka BC sa mi zobrazi to menu kde by to malo byt podla vsetkeho by to malo byt takto BC1, BC2, Stopky a Tlak v pneumatikach. Tieto posledne dve tam mam ale priemerku mi to neukazuje. Poradte mi prosim nejaku fintu ako na to a ci sa to vobec da. Dalsia vec co by ma zaujimala je to, ze ci niekto z vas ma manual na Vectru C v SK alebo CZ jazyku, ci uz prefotenu alebo v akejkolvek inej forme dost by mi to pomohlo. No a posledna otazocka, kedy sa standartne robia nove rozvody, po kolkych kilometroch? Dik moc a prajem pekny den
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

PC sa da samozrejme naprogramovat :wink: ale jedine diagnostikou takze finta iba jedna ,co sa tyka vymeny rozvodoveho remena najdolezitejsia info. znie aky mas vlastne motor? Nie vsetky typy motorov maju zhodne intervaly vymeny.
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36828
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
Bokyno
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12 Mar 2009, 11:54
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Manual a motor

Príspevok od používateľa Bokyno »

No super, som rad ze sa to da naprogramovat. Myslis, ze by mi s tym vedel niekto tu poradit, alebo musim ist priamo do opla? A vidim, ze som z tej euforie z noveho auta zabudol na hlavnu infromaciu ohladom toho motora, je to 1,9 CDTI 110kW pomoze tato info? A dakujem aj za ten manual :o
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Re: Manual a motor

Príspevok od používateľa Signum »

Bokyno napísal:No super, som rad ze sa to da naprogramovat. Myslis, ze by mi s tym vedel niekto tu poradit, alebo musim ist priamo do opla? A vidim, ze som z tej euforie z noveho auta zabudol na hlavnu infromaciu ohladom toho motora, je to 1,9 CDTI 110kW pomoze tato info? A dakujem aj za ten manual :o

Rozvody sa u tohto motora menia po 150 tis km , ohladom programovania PC sa vieme dohodnut ak si z okolia BA :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Bokyno
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 12 Mar 2009, 11:54
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Kontaktovať používateľa:

Re: Manual a motor

Príspevok od používateľa Bokyno »

Signum napísal:
Bokyno napísal:No super, som rad ze sa to da naprogramovat. Myslis, ze by mi s tym vedel niekto tu poradit, alebo musim ist priamo do opla? A vidim, ze som z tej euforie z noveho auta zabudol na hlavnu infromaciu ohladom toho motora, je to 1,9 CDTI 110kW pomoze tato info? A dakujem aj za ten manual :o

Rozvody sa u tohto motora menia po 150 tis km , ohladom programovania PC sa vieme dohodnut ak si z okolia BA :wink:


Ano som z BA, vieme sa dohodnut tak vo stvrtok alebo v piatok? kolko by to trvalo casovo a kolko $$$$$ by to bolo :D ahaaa, vidim ze si z GA to by nebolo az tak daleko ja byvam blizko Galanty 15km mozeme aj v GA
Signum
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4219
Dátum registrácie: 02 Máj 2007, 21:34
Auto: Zafira B
Bydlisko: Galanta
Bydlisko alt: Sološnica
Bydlisko: Galanta

Príspevok od používateľa Signum »

Vecer sa mozeme cez ICQ dohodnut :wink:
Mám Opel
*** Diagnostika + programovanie vozidiel Opel profesionálnou diagnostikou GM MDI***
*** Programovanie CZ/SK do autorádií CD400 + Touch&Connect ***
*** Distribúcia MKJ od Pepas ***
*** Programovanie Slovenčiny Astra H,Zafira B- CID,GID,UHP 4,DVD 90,CD 70 ***
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

Signum ti to spravi ako sa ma :lol: Urcite budes spokojny
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
citrus
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 24 Máj 2008, 13:10
Auto: Vectra C
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa citrus »

Ahoj, zhanam uzivatelsku prirucku na VeCe v CZ jazyku, ale 2002-2005.

Ta co je na fore na stiahnutie je v CZ ale je to od 2005(oprti prirucke 2002-2005 je tam par odlisnosti - hlavne co sa tyka ovladania BC) a navyse kvalita je dost mizerna.

Nevite kde by sa dala zohnat? (napr. v opli by take daco nemali)
Alebo ak by dakto z vas mal nemohol by naskenovat, alebo pozicat, ja by som si to oskenoval a vratil.

Dakujem.
Opel Vectra C GTS, 2,2 DTI 92kW/125 HP, 2004
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - VŠEOBECNE"