Strana 1 z 2
nini stretko 19.1.2013 Tesco v B.Bystrici o 20.00
Napísané: 16 Jan 2013, 09:00
od používateľa panter5555
Napísané: 16 Jan 2013, 09:23
od používateľa bukelo
Neni možné, on žijééé
No budem tam snad, a dones aj 2x 38cky a 2x 45tky, nejake tmavsie farby, jedny kratke, jedny pod koleno, alebo obe pod koleno 8)
Napísané: 16 Jan 2013, 15:45
od používateľa panter5555
Napísané: 16 Jan 2013, 15:47
od používateľa panter5555
Napísané: 16 Jan 2013, 15:48
od používateľa bukelo
Napísané: 16 Jan 2013, 20:21
od používateľa Pepsi
:twisted: ty had jeden nezvestný
teším sa na Vás prídem

berete aj polovičky :?: :?: :?:
Napísané: 16 Jan 2013, 20:40
od používateľa Miroslav Halaj
Mozem sa pridat?
Napísané: 16 Jan 2013, 20:44
od používateľa johny13761
na 99% pridem pozriet aj ja s polovickou

.
Napísané: 17 Jan 2013, 08:39
od používateľa bukelo
Pepsi ber aj polovicku, mna sa moja zrovna vcera pytala, ze ti mam odkazat, ze ju mas zobrat so sebou.

Napísané: 17 Jan 2013, 08:40
od používateľa bukelo
Miroslav Halaj napísal:Mozem sa pridat?
Samozrejme!
Napísané: 17 Jan 2013, 09:00
od používateľa Pepsi
prideme

a kam pojdeme posediet po nákupoch pantofiel :?: :?: :?:

Napísané: 17 Jan 2013, 09:07
od používateľa bukelo
No o osmej vecer veru netusim, ale panter urcite bude vediet

Napísané: 17 Jan 2013, 17:30
od používateľa clio1
No tak možno sa pridám aj ja ak bude čas!

Napísané: 19 Jan 2013, 13:20
od používateľa bukelo
Pani, stale platí? Nikomu sa nic nezmenilo?
Napísané: 19 Jan 2013, 15:06
od používateľa johny13761
Tak ja tam urcite budem ....
Napísané: 19 Jan 2013, 16:07
od používateľa bukelo
Aj my. hádam

Napísané: 19 Jan 2013, 16:49
od používateľa Pepsi
prídem bez Veroniky ale stiahnem sebou clia

Napísané: 19 Jan 2013, 23:07
od používateľa bukelo
Dobre bolo (i keď sme prišli ako poslední, lebo sme to mali najbližšie), ostatní môžte závidieť

Napísané: 19 Jan 2013, 23:32
od používateľa Pepsi
Dakujeme za super stretko a pokec

cestou domov sme to trocha prevetrali :twisted: prázdne suché cesty
Napísané: 20 Jan 2013, 00:02
od používateľa johny13761
Super bolo ,tesim sa na dalsie stretko.
