Strana 1 z 2

nini stretko 19.1.2013 Tesco v B.Bystrici o 20.00

Napísané: 16 Jan 2013, 09:00
od používateľa panter5555
:o :o :o kto má zaujem nech príde na parkovisku pri tescu oproti benzínovej pumpy tesco teším sa na stretnutie :lol: :lol: :lol: :lol:

Napísané: 16 Jan 2013, 09:23
od používateľa bukelo
Neni možné, on žijééé :)
No budem tam snad, a dones aj 2x 38cky a 2x 45tky, nejake tmavsie farby, jedny kratke, jedny pod koleno, alebo obe pod koleno 8)

Napísané: 16 Jan 2013, 15:45
od používateľa panter5555
ok buki budem tam a samozrejme ti to aj donesiem už sa teším pokecáme :lol: :lol: :lol:

Napísané: 16 Jan 2013, 15:47
od používateľa panter5555
corsičky budu mat minizrazík :lol: :lol: :lol: :lol:

Napísané: 16 Jan 2013, 15:48
od používateľa bukelo
:lol:

Napísané: 16 Jan 2013, 20:21
od používateľa Pepsi
:twisted: ty had jeden nezvestný :lol:
teším sa na Vás prídem :wink: berete aj polovičky :?: :?: :?:

Napísané: 16 Jan 2013, 20:40
od používateľa Miroslav Halaj
Mozem sa pridat?

Napísané: 16 Jan 2013, 20:44
od používateľa johny13761
na 99% pridem pozriet aj ja s polovickou :D .

Napísané: 17 Jan 2013, 08:39
od používateľa bukelo
Pepsi ber aj polovicku, mna sa moja zrovna vcera pytala, ze ti mam odkazat, ze ju mas zobrat so sebou. :)

Napísané: 17 Jan 2013, 08:40
od používateľa bukelo
Miroslav Halaj napísal:Mozem sa pridat?
Samozrejme!

Napísané: 17 Jan 2013, 09:00
od používateľa Pepsi
prideme :D a kam pojdeme posediet po nákupoch pantofiel :?: :?: :?: :lol:

Napísané: 17 Jan 2013, 09:07
od používateľa bukelo
No o osmej vecer veru netusim, ale panter urcite bude vediet :lol:

Napísané: 17 Jan 2013, 17:30
od používateľa clio1
No tak možno sa pridám aj ja ak bude čas! :)

Napísané: 19 Jan 2013, 13:20
od používateľa bukelo
Pani, stale platí? Nikomu sa nic nezmenilo?

Napísané: 19 Jan 2013, 15:06
od používateľa johny13761
Tak ja tam urcite budem ....

Napísané: 19 Jan 2013, 16:07
od používateľa bukelo
Aj my. hádam :)

Napísané: 19 Jan 2013, 16:49
od používateľa Pepsi
prídem bez Veroniky ale stiahnem sebou clia :cop:

Napísané: 19 Jan 2013, 23:07
od používateľa bukelo
Dobre bolo (i keď sme prišli ako poslední, lebo sme to mali najbližšie), ostatní môžte závidieť :P :)

Napísané: 19 Jan 2013, 23:32
od používateľa Pepsi
Dakujeme za super stretko a pokec :D cestou domov sme to trocha prevetrali :twisted: prázdne suché cesty

Napísané: 20 Jan 2013, 00:02
od používateľa johny13761
Super bolo ,tesim sa na dalsie stretko. :D