Vymena radia CDR2005 za NCDC2013

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

gennaro
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 18 Mar 2009, 15:43
Auto: Vectra C
Bydlisko: Nitra
Bydlisko: Nitra

Vymena radia CDR2005 za NCDC2013

Príspevok od používateľa gennaro »

Caute chcem sa spytat co je potrebne na montaz tohto radia do auta.Radio mam ale display nie.Aky typ by som mal zohnat?Ked som ho zapojil do koncoviek tak hralo ale nepytalo ziadny kod ale samozrejme nic mi na display nezobrazilo nakolko tam mam standardny displey z radia CDR2005.Dakujem za odpovede
Opel Vectra C 2.2 16V DTi GTS
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"