ASTRA F 1,7d (44kw)1992-motor horsie startuje po výmenach

Moderátori: bukelo, buci_vectra

Michall28
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22 Máj 2012, 16:57
Auto: !! Zmeň si model auta !!

ASTRA F 1,7d (44kw)1992-motor horsie startuje po výmenach

Príspevok od používateľa Michall28 »

Cavte potrebujem take rady alebo navrhy co vsetko moze sposobovat to ze po vymene tesnenia pod hlavou a vymene rozvodou auto horsie startuje iba ale za studena ... skor by som povedal takeho odstatia jedneho dňa . este mozno jeden ale taky podstatny detail je ze ked aj na to druhe otocenie chiti motor ako keby nieco sem tam seklo ... a z vyfuku vybehne modry dym normalne si beezi aj 1minuty a zrazu len take jeme trhnutie no stane sa to mozno viac krat za sebou potom vobec ... ale vzdy iba ked je motor uuuplne vychaldnuty .. to trhanie po chvilke prestane ... a ako nahle sa motor zohreje ... nic sa nestane ... pekne cchitaa ... ma aj vikon .. teda o dost lepsi vykon ako pred vymenami ... este aby ste vedeli mam zaslepene EGR ... kedze sme cistili sanie , nechcem aby sa tie splodiny z vyfuku znoova tlacili do sania ... za rady vam vopred ďakujem
Michall28
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22 Máj 2012, 16:57
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa Michall28 »

este viac menej sme si mysleli ze bol rozvod posunuty uz pred robenim s tim lebo horsie chital uz vtedy len nesekol ako teraz ... mi sme si vsetko zaznacili a dali sme to tak ako bolo len s novimi dielmi ... chceli sme to dat na risky no ten motor proste risky nema ... normalne ani nemam ako zistit ci je ten rozvod posunuty ... lebo aj koliekso co je na vačke neni na zubkoch ... po odkruteny normane vypadne je to len tak .. kov na kov ...
Napísať odpoveď

Návrat na "ASTRA - MOTOR/PREVODOVKA"