Strana 1 z 1
Ako uvolnit zapecene sviecky?
Napísané: 18 Júl 2010, 11:20
od používateľa LEXXX525
ma niekto nejaku radu???nakolko si myslim ze na mojej omege neboli menene asi nikdy tak bi som ich rad vymenil,pacidlom to asi nepojde ze

vopred dik za radu
Napísané: 18 Júl 2010, 12:01
od používateľa tuning-hifi
hmm.. skus streknut WD-cko, a nechat nejaky cas posobit.. a potom len vytocit nastrckovym klucom na golu.. bez goly to asi neurobis..
Napísané: 18 Júl 2010, 12:36
od používateľa LEXXX525
mam kluc na sviecky,len tie sviecky su tam jak keby navarene ani sa nepohnu,skusim to wdcko dik za radu
Napísané: 18 Júl 2010, 13:43
od používateľa red baron
nie trúbkovým kľúčom na sviečky , tým to neurobíš .... hlboký orech je jediným riešením ....
Napísané: 26 Júl 2010, 18:13
od používateľa Teo
my mame na to sprej ked chces tak sa stav a strekneme ti to -vzdy to pomohlo alebo pouzi tec2000 Dic ten zatece vsade objednat si ho mozes na
www.tec2000.sk
Napísané: 26 Júl 2010, 20:52
od používateľa Kajo
No, ja mám takú skúsenosť, že ak je sviečka echt zapečená, sprej sa tam nedostane.
Je to problém najmä preto, že hlava je hliníková a sviečka oceľová, hlava ťahá za kratší koniec a závit sa ľahko poškodí.
Treba mať kvalitný kľúč a veľkú páku, aby sa dalo pracovať s citom.
Sviečku treba pohnúť najskôr niekoľko stupňov v smere hod. ručičiek, akoby zaťahovať. Počkať a potom ísť späť.
Jemne, pomaly, s citom a popritom striekať.
Vracať sa - dopredu, dozadu...
Napísané: 27 Júl 2010, 19:01
od používateľa Teo
sprej sluzi na detekciu prasklin vo zvaroch napr. v reaktoroch a zatecie az do 0,001mm -volne nepredajne ale ak chces tak mam zdroj

Napísané: 27 Júl 2010, 20:38
od používateľa Kajo
Tak to už hej!
Dobre, chcem.
Ale nechcem skrachovať

Napísané: 27 Júl 2010, 21:12
od používateľa iurai
to je v pohode, to premiestnili uz davnejsie z Cernobylu ;-)
Napísané: 31 Júl 2010, 12:55
od používateľa Teo
ja to som to zatial vzdy dostal ale neviem aka by bola cena na predaj ja na tom nepotrebujem zarabat ked to pomoze

Napísané: 11 Dec 2010, 23:41
od používateľa Juldo
no

asi takto .... 4 z 5 mechanikov tvrdia že coca cola je nalepší unolňovač hrdzavých a zažraných spojov

.. nabudúce vyskúšaj tú

lacná a lahko dostupná

Napísané: 12 Dec 2010, 03:59
od používateľa iurai
ale Colu nikto nepouziva. cim to asi bude :-(
Napísané: 12 Dec 2010, 16:36
od používateľa macil
Lebo je sladká a lepkavá. :roll: