Strana 1 z 1

Ako uvolnit zapecene sviecky?

Napísané: 18 Júl 2010, 11:20
od používateľa LEXXX525
ma niekto nejaku radu???nakolko si myslim ze na mojej omege neboli menene asi nikdy tak bi som ich rad vymenil,pacidlom to asi nepojde ze :D vopred dik za radu

Napísané: 18 Júl 2010, 12:01
od používateľa tuning-hifi
hmm.. skus streknut WD-cko, a nechat nejaky cas posobit.. a potom len vytocit nastrckovym klucom na golu.. bez goly to asi neurobis..

Napísané: 18 Júl 2010, 12:36
od používateľa LEXXX525
mam kluc na sviecky,len tie sviecky su tam jak keby navarene ani sa nepohnu,skusim to wdcko dik za radu

Napísané: 18 Júl 2010, 13:43
od používateľa red baron
nie trúbkovým kľúčom na sviečky , tým to neurobíš .... hlboký orech je jediným riešením ....

Napísané: 26 Júl 2010, 18:13
od používateľa Teo
my mame na to sprej ked chces tak sa stav a strekneme ti to -vzdy to pomohlo alebo pouzi tec2000 Dic ten zatece vsade objednat si ho mozes na www.tec2000.sk

Napísané: 26 Júl 2010, 20:52
od používateľa Kajo
No, ja mám takú skúsenosť, že ak je sviečka echt zapečená, sprej sa tam nedostane.
Je to problém najmä preto, že hlava je hliníková a sviečka oceľová, hlava ťahá za kratší koniec a závit sa ľahko poškodí.
Treba mať kvalitný kľúč a veľkú páku, aby sa dalo pracovať s citom.
Sviečku treba pohnúť najskôr niekoľko stupňov v smere hod. ručičiek, akoby zaťahovať. Počkať a potom ísť späť.
Jemne, pomaly, s citom a popritom striekať.
Vracať sa - dopredu, dozadu...

Napísané: 27 Júl 2010, 19:01
od používateľa Teo
sprej sluzi na detekciu prasklin vo zvaroch napr. v reaktoroch a zatecie az do 0,001mm -volne nepredajne ale ak chces tak mam zdroj :lol:

Napísané: 27 Júl 2010, 20:38
od používateľa Kajo
Tak to už hej!
Dobre, chcem.
Ale nechcem skrachovať ;)

Napísané: 27 Júl 2010, 21:12
od používateľa iurai
to je v pohode, to premiestnili uz davnejsie z Cernobylu ;-)

Napísané: 31 Júl 2010, 12:55
od používateľa Teo
ja to som to zatial vzdy dostal ale neviem aka by bola cena na predaj ja na tom nepotrebujem zarabat ked to pomoze :lol:

Napísané: 11 Dec 2010, 23:41
od používateľa Juldo
no :D asi takto .... 4 z 5 mechanikov tvrdia že coca cola je nalepší unolňovač hrdzavých a zažraných spojov :D .. nabudúce vyskúšaj tú :D lacná a lahko dostupná :) :D

Napísané: 12 Dec 2010, 03:59
od používateľa iurai
ale Colu nikto nepouziva. cim to asi bude :-(

Napísané: 12 Dec 2010, 16:36
od používateľa macil
Lebo je sladká a lepkavá. :roll: