Strana 1 z 1

Ziarovky 1,5W 12V

Napísané: 31 Júl 2009, 08:44
od používateľa simusko
Prosim vas nevie niekto kde by som som zohnal taketo ziarovky do pristrojovky biele, alebo nejaku alternativu co tam bude pasovat?

Obrázok

Dakujem

(na ziarovke je napisane "OSRAM 12V 1,5W")

Napísané: 31 Júl 2009, 08:51
od používateľa langdon2
ked chces biele svetlo, tak len diody.....Inac taketo klasika ziarovky dostat u nas kupit po 0.40€ kus.

Napísané: 31 Júl 2009, 08:52
od používateľa simusko
mohol by si mi tak trosku viac opisat ako na to? teda aby som bol konkretny chcem zmenit podsvietenie pristrojovky..

Napísané: 31 Júl 2009, 09:05
od používateľa langdon2
Je to tu vsetko popisane.....pouzi HLADAT:.....

Napísané: 31 Júl 2009, 09:46
od používateľa Bruno
Nebud zly na Simuska :wink:

http://forum.opelclub.sk/viewtopic.php?t=2432&start=0

je to na Vectru , ale tie ziarovky by mali byt tie iste , trosku si to u teba zehlim , ked si ma sprdol na inom fore :lol:

Napísané: 31 Júl 2009, 10:52
od používateľa simusko
su to tie iste ziarovky.. diki Bruno :D