Re: Autochémia
Napísané: 02 Apr 2014, 17:27
mozno hej ale ak ma podarovaneho? podla mna nieco na tej chemii bude co poznam ludi co kadeco skusali su len 2odpovede neurobilo to nic alebo mierne to pomohlo napriklad volnobeh uz krasne drzi a tak