Autochémia

Všetko, čo nebolo možné zaradiť inde.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Re: Autochémia

Príspevok od používateľa lubo22 »

mozno hej ale ak ma podarovaneho? podla mna nieco na tej chemii bude co poznam ludi co kadeco skusali su len 2odpovede neurobilo to nic alebo mierne to pomohlo napriklad volnobeh uz krasne drzi a tak
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Napísať odpoveď

Návrat na "OPEL VŠEOBECNE"