Autochémia
Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra
- lubo22
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 7290
- Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
- Auto: Nemám auto
- Bydlisko: Trstená
- Bydlisko: trstena
- Kontaktovať používateľa:
Re: Autochémia
mozno hej ale ak ma podarovaneho? podla mna nieco na tej chemii bude co poznam ludi co kadeco skusali su len 2odpovede neurobilo to nic alebo mierne to pomohlo napriklad volnobeh uz krasne drzi a tak
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Vectra C modra ex