Modre podsvietenie palubovky

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

taky69
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: 28 Mar 2007, 20:27
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa taky69 »

nooo pekne to je velmi... :lol: :lol: gooody
dakedy Opel Astra F x14nz - c20nz
teraz VW Passat 1,9 PD a Opel Antara 2,0 4x4 - z20s
Používateľov profilový obrázok
spidy
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 314
Dátum registrácie: 02 Apr 2006, 09:04
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Šaľa
Bydlisko: Trnovec nad vahom
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa spidy »

em neviem mozno sa pletem ale istu dobu tu bola adresa na jednu predajnu s ledkami neviete niekto ? alebo aj inu predajnu
coolerman
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29 Jún 2007, 20:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa coolerman »

kto chce mozem zohnat flexibilni pasik s diodami oznacenie FX300W a FX300RGB ,biely pasik min 5cm/60sk a RGB pasik min.10cm/140 sk ma to napajanie 12V/0,014A pasik
1,8 85KW,nejaka hudba - Memphis MP66 ,GZTC 2165T ,EP2X 2x ,ML 3000 ,Vieta cdv42d ,VIETA CTF-72
coolerman
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29 Jún 2007, 20:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa coolerman »

ako som spravil to podsvietenie zistil som problem ,zacalo to tyzden po namontovani ,pripojil som diody na kontakt tak ze ked otocim klicikom tak mi zasvieti palubovka a bude stale svietit ,lenze problem je v tom ze bud svieti alebo zacne blikat alebo nesvieti vobec :D kde moze byt problem?
1,8 85KW,nejaka hudba - Memphis MP66 ,GZTC 2165T ,EP2X 2x ,ML 3000 ,Vieta cdv42d ,VIETA CTF-72
vikieso
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 593
Dátum registrácie: 26 Máj 2007, 15:47
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Handlova
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vikieso »

coolerman napísal:ako som spravil to podsvietenie zistil som problem ,zacalo to tyzden po namontovani ,pripojil som diody na kontakt tak ze ked otocim klicikom tak mi zasvieti palubovka a bude stale svietit ,lenze problem je v tom ze bud svieti alebo zacne blikat alebo nesvieti vobec :D kde moze byt problem?

ja mam podobny problem mam to dvojfarebne a raz mi svieti jedna farba a raz oby dve
Vectra B 1.8 16V - PD 950 DB - X18XE

www.sosauto.eu
coolerman
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29 Jún 2007, 20:36
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: PN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa coolerman »

vikieso napísal:
coolerman napísal:ako som spravil to podsvietenie zistil som problem ,zacalo to tyzden po namontovani ,pripojil som diody na kontakt tak ze ked otocim klicikom tak mi zasvieti palubovka a bude stale svietit ,lenze problem je v tom ze bud svieti alebo zacne blikat alebo nesvieti vobec :D kde moze byt problem?

ja mam podobny problem mam to dvojfarebne a raz mi svieti jedna farba a raz oby dve

ale preco to robi sak tie pasiky beru skoro 0,1A tak preco to vypina a blika nejde mi to do hlavy
1,8 85KW,nejaka hudba - Memphis MP66 ,GZTC 2165T ,EP2X 2x ,ML 3000 ,Vieta cdv42d ,VIETA CTF-72
Napísať odpoveď

Návrat na "TUNING a STYLING - VŠEOBECNE"