Ako písať inzerát?

Životnosť inzerátu je max. 30 dní. Po tejto dobe bude inzerát automaticky vymazaný.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra, franticek6

Zamknuté
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29208
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Ako písať inzerát?

Príspevok od používateľa bukelo »

Ako správne napísať titulok inzerátu?

Je vhodné čo najlepšie vystihnúť predmet už priamo v titulku. Titulok Vám umožní napísať maximálne 60 znakov. Iba slová typu: Kúpim, Páčka stieračov, Motor, prípadne Rohožky nie je zrovna príliš vhodné písať do titulku. Názov predmetu, ktorý chcete kúpiť je ideálne napísať priamo do titulku. Nakoľko sú vytvorené samostatné sekcie Predaj, Kúpa, Výmena, Iné kšefty, tak v samotnom titulku nie je potrebné uvádzať takúto informáciu.

Mali by vznikať napríklad podobné spojenia: Páčka smeroviek s ovládaním palubného PC na Vectra C, Motor X20XEV, Opel Vectra C 1.9 CDTi, Letné pneu Barum Bravuris 195/65 R15...

Ako správne napísať popis inzerátu?

Pole textu pre opis nie je obmedzený, ale nezneužívajte to! Predmet, ktorý chcete kúpiť máte možnosť čo najlepšie opísať. V niektorých prípadoch je k popisu kupovaného predmetu dobré pripojiť aj pár fotografií týkajúcich sa výlučne tohto predmetu.

Do textu inzerátu je nutné zadať kontaktné údaje, ako napr. telefónne čísla, e-mailovej adresy, na ktorých Vás vie záujemca o Vami dopytovaný predmet zastihnúť.

Nerešpektovanie týchto pravidiel môže viesť k vymazaniu inzerátu bez predchádzajúceho upozornenia.

Či už sa jedná o samostatný obsah inzerátu alebo kontaktné údaje, tak by ste nemali zabúdať na pravdivosť predložených údajov.
別のブランド
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO - ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY - ex
Zamknuté

Návrat na "KÚPA"