Ako písať inzerát?

Životnosť inzerátu je max. 30 dní. Po tejto dobe bude inzerát automaticky vymazaný.

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra, franticek6

Zamknuté
Používateľov profilový obrázok
bukelo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 29207
Dátum registrácie: 24 Jan 2008, 10:08
Auto: Iná značka
Bydlisko: Banská Bystrica

Ako písať inzerát?

Príspevok od používateľa bukelo »

Ako správne napísať titulok inzerátu?

Je vhodné čo najlepšie vystihnúť predmet už priamo v titulku. Titulok Vám umožní napísať maximálne 60 znakov. Iba slová typu: Predám, Páčka stieračov, Motor, prípadne Rohožky nie je zrovna príliš vhodné písať do titulku. Názov predmetu, ktorý chcete ponúknuť je ideálne napísať priamo do titulku. Nakoľko sú vytvorené samostatné sekcie Predaj, Kúpa, Výmena, Iné kšefty, tak v samotnom titulku nie je potrebné uvádzať takúto informáciu. V prípade, ak sa jedná o rozpredaj, alebo ponúkanú službu, v tomto prípade už je vhodné uviesť takúto informáciu.

Mali by vznikať napríklad podobné spojenia: Páčka smeroviek s ovládaním palubného PC na Vectra C, Rozpredám motor X20XEV, Opel Vectra C 1.9 CDTi, Letné pneu Barum Bravuris 195/65 R15...

Ako správne napísať popis inzerátu?

Pole textu pre opis nie je obmedzený, ale nezneužívajte to! Predmet, ktorý predávate máte možnosť čo najlepšie opísať. Je žiadúce k popisu predávaného predmetu pripojiť pár fotografií týkajúcich sa výlučne predávaného predmetu.

Do textu inzerátu je nutné zadať kontaktné údaje, ako napr. telefónne čísla, e-mailovej adresy, na ktorých Vás vie záujemca o Vami ponúkaný predmet zastihnúť.

Nerešpektovanie týchto pravidiel môže viesť k vymazaniu inzerátu bez predchádzajúceho upozornenia.

Či už sa jedná o samostatný obsah inzerátu alebo kontaktné údaje, tak by ste nemali zabúdať na pravdivosť predložených údajov.
別のブランド
OPEL ASTRA H SW 1.7 CDTI ENJOY - ex
OPEL CORSA C 1.2 COSMO - ex
OPEL CORSA B 1.0 CITY - ex
Zamknuté

Návrat na "PREDAJ"