autoklima

Moderátori: dulo, buci_vectra

Používateľov profilový obrázok
efko
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 06 Okt 2009, 20:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Málinec

autoklima

Príspevok od používateľa efko »

Ahojte. Mam autoklimu a mam problem s kurenim. Auto mi zacne kurit no ja jazdim dlhsie trasy a prave vtedy som zistil, ze auto prestane kurit a zacne mi fukat chladny vzduch. Ked pridam o stupen tak sa to opakuje opat musim pridat. Nezda sa mi ked mam nadstavenych 24 stupnov, ze by vo vnutri bolo ozaj tolko. Postrehol som ked auto otvorim a vyvetram, tak potom opat na cas zacne fukat teply.

Mam pocit akoby nefungovalo dobre nejake cidlo, ktore snima vnutornu teplotu a dava zlu informaciu pre rj. Neviem, iba si myslim. Kde sa to codlo nachadza? Nie je to nahodou ta mriezka medzi budikmi ovladania kurenia?

Inak treba mi uz menit aj chladiacu zmes v motore, dufam ze to s tym nema nic spolocne. Ja tam mam akusi taku zelenkavu farbu. To len pre info aku by som mal kupit.
Dik vopred za postrehy
opel vectra B . 2.0DTi 74 Kw sedan 2000 Etition
Používateľov profilový obrázok
buci_vectra
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6260
Dátum registrácie: 20 Apr 2009, 23:41
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa buci_vectra »

ANo, to cidlo co snima interierovu teplotu ze medzi ovladacmi automatickej klimy. Taka mriezka.
Na pocudovanie je tam aj taky malinkaty ventilatorik, ktory nasava vzduch k tomu cidlu.
Ja som to mal totalne zaserinkane a nepriechodzie od prachu a volovin co to nasalo za tie veky cinnosti.
Vectra B 2.5 V6 - strieborná - Lubecová ;)
Vectra B 1.8 16v - modrá
Tigra X14XE

PartBase - Zoznam dielov
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Používateľov profilový obrázok
efko
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 06 Okt 2009, 20:22
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Málinec

Príspevok od používateľa efko »

takze to staci len rozobrat /ak je to mozne/ a vycistit? alebo sa to cidlo musi vymenit, ?
opel vectra B . 2.0DTi 74 Kw sedan 2000 Etition
Používateľov profilový obrázok
buci_vectra
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6260
Dátum registrácie: 20 Apr 2009, 23:41
Auto: Vectra B
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa buci_vectra »

Staci to rozobrat a vycistit. Ten predny panel na klime je len nacvaknuty, trochu znasilnovania a zide dole. Ale ja som musel vybrat aj zbitok co ostane v aute, to uz je trocha matura, ale ide to. Rozobral som to bez navodu.
Vectra B 2.5 V6 - strieborná - Lubecová ;)
Vectra B 1.8 16v - modrá
Tigra X14XE

PartBase - Zoznam dielov
MECHANICAL SYNFONICA BY FORMAT67.NET
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - ELEKTRO"