,,hodinky", výsledok nejde servo a mám vôľu na volante
Moderátori: dulo, buci_vectra
-
sisikar
- Nový užívateľ

- Príspevky: 29
- Dátum registrácie: 10 Aug 2008, 16:31
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: Brezno
tak ze uz viem co sa stalo ...vôla je pre to ze uz nema volant pod kontrolou servo tak je taky ako hojdaci to servo cerpadlo som zodral (jeho lopatky) pr tom ako som na plno mal otocne a vytacal som otacky motora aj na 6000+ :oops: z toho vyplyva deti moje nerobte to :!: bo budete mat lahsiu penazenku o dakych 60euri
OPEL VECTRA B 1.8 sedan X18XE 95/96
