,,hodinky", výsledok nejde servo a mám vôľu na volante

Moderátori: dulo, buci_vectra

miltrax
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16 Júl 2008, 17:08
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Budkovce

Príspevok od používateľa miltrax »

Ked to opraviš tak druhykrat sa už tak blaznit nebudeš čo??držim palce s opravou :)
Opel Vectra 1.6 16V r.v 12/96 74kW/100HP
sisikar
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Aug 2008, 16:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa sisikar »

ale ba sak sa blizi zima :D rucna zas pojde do haju ..na vine je servo cerpadlo musim nan dako nasporit :D
OPEL VECTRA B 1.8 sedan X18XE 95/96
miltrax
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16 Júl 2008, 17:08
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Budkovce

Príspevok od používateľa miltrax »

fuuuhaaa to bude pekna palka,skus niekde z vrakača ked tam je u vas nejaky,sice new je new ale ked niesu prachy tak aj taky postači,a tie ručne na vectrach su riadne debilne,maj sa
Opel Vectra 1.6 16V r.v 12/96 74kW/100HP
sisikar
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10 Aug 2008, 16:31
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa sisikar »

tak ze uz viem co sa stalo ...vôla je pre to ze uz nema volant pod kontrolou servo tak je taky ako hojdaci to servo cerpadlo som zodral (jeho lopatky) pr tom ako som na plno mal otocne a vytacal som otacky motora aj na 6000+ :oops: z toho vyplyva deti moje nerobte to :!: bo budete mat lahsiu penazenku o dakych 60euri
OPEL VECTRA B 1.8 sedan X18XE 95/96
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - PODVOZOK/BRZDY"