OPEL Autoradio s CD
Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra
-
Kura
OPEL Autoradio s CD
Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
- Benny
- Strieborný užívateľ

- Príspevky: 271
- Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 12:19
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Harry firma Molpir v BA je vyhradny distributor VDO myslim. ked natukas www.vdo.sk tak ta to k nim automaticky presmeruje
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
-
minjo
-
otik
Re: OPEL Autoradio s CD
ked chces autoradio cdr 500 tak mi daj vediet pracujem v opli ...............Kura napísal:Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
-
Neregistrovaný
Re: OPEL Autoradio s CD
davala sa cdr 500 alebo nieco na cd veksler Ale vedciniu cdr 500........Kura napísal:Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
-
opeler
-
ziggy07
-
qwerty
- Bronzový užívateľ

- Príspevky: 128
- Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 14:20
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
1) poziadas autorizovany servis opel o zistenie pass kodu za cca 1.500,-, aleboziggy07 napísal:Zdravim uz som to pisal aj do inej diskusie v opel club-e tak skusim este raz nevie mi prosim vas niekto pomoct a kodom na autoradio VDO CDR500? kupil som astricku v nemecku ale radio je blokovane ked odpojili bateriu a kod nemozem od nich ziskat. Dakujem za odpoved
2) skusis nejaku online dekodovaciu sluzbu za podobny poplatok, alebo
(3)) najdes si servisne stredisko vdo a nechas si to zistit tam (moj philips car400 mi v servise philipsu spravili za 10 minut za 700,-)
-
ziggy07
-
qwerty
- Bronzový užívateľ

- Príspevky: 128
- Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 14:20
- Auto: !! Zmeň si model auta !!
kokretne servis philipsu v bratislave, http://www.twis.sk/kontakt/kontakt.php
714,-
10 minut cakania
btw, ked to mas od vdo, myslis, ze ti budu dokazat pomoct vo philipse? distributor vdo pre sr je molpir.sk
714,-
10 minut cakania
btw, ked to mas od vdo, myslis, ze ti budu dokazat pomoct vo philipse? distributor vdo pre sr je molpir.sk
-
iurai
Original Opel - Philips DC614
Ahojte,
poznate niekto toto radio ?
je to pre Ople, nema vlastny display

poznate niekto toto radio ?
je to pre Ople, nema vlastny display

- macil
- Admin

- Príspevky: 36959
- Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
- Auto: Astra J
- Bydlisko: Košice
- Bydlisko alt: Furča
- Kontaktovať používateľa:
A čo s ním? Niečo málo o tomto rádiu je tu http://www.erta.ru/base/opel/dc614.shtml
-
iurai
je take superstylove. display vyhodili, design philips ostalmacil napísal:A čo s ním? Niečo málo o tomto rádiu je tu http://www.erta.ru/base/opel/dc614.shtml
vyhodou normalnych fabrickych radii su pekne velke tlacitka :-)
-
iurai



