OPEL Autoradio s CD

Moderátori: bukelo, dulo, buci_vectra

Kura

OPEL Autoradio s CD

Príspevok od používateľa Kura »

Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
minjo

radio

Príspevok od používateľa minjo »

jediné radio čo ti bude komunikovať s displeyom je VDO a musi mať označenie EDI
harry.dj

radio

Príspevok od používateľa harry.dj »

kde ho zozneniem a aka by bola asi cena?
Používateľov profilový obrázok
Benny
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 271
Dátum registrácie: 08 Jan 2006, 12:19
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Benny »

Harry firma Molpir v BA je vyhradny distributor VDO myslim. ked natukas www.vdo.sk tak ta to k nim automaticky presmeruje
Opel Astra F GSi 2.0 16v (C20XE)
<a href="http://www.benny.sk/themes.html" target="_blank">Opel Rekord C Coupe r.v.1968 (19S)</a>
Opel Senator B 3.0 24v DualRam (C30SE)
MB GLK 250 r.v.2011
Neregistrovaný

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

zoženieš ho v molipire aj s prepojovacím kablom cena spolu okolo 11000sk
minjo

Príspevok od používateľa minjo »

Tiež som ho kúpil v Molpire aj s prepojovacím kablom je to VDO 783 mp3 poznám tam predavača ktorý sa fakt vyzná radio sa dá ovladať aj na volante a komunikuje aj displeyom
otik

Re: OPEL Autoradio s CD

Príspevok od používateľa otik »

Kura napísal:Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
ked chces autoradio cdr 500 tak mi daj vediet pracujem v opli ...............
Neregistrovaný

Re: OPEL Autoradio s CD

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Kura napísal:Neviemte mi poradit ake autoradia s CD sa montovali do starsich Oplov? Alebo ake menice sa montovali? Chcel by som nejake s CD a zobrazovanim na displeji. Dik
davala sa cdr 500 alebo nieco na cd veksler Ale vedciniu cdr 500........
Kura

Príspevok od používateľa Kura »

2 otik: co by stalo take radio?
opeler

Príspevok od používateľa opeler »

Jeden znamy predaval skoro nepouzivane za nejakych 3,5 - 4 tis. Ale ci ho este ma neviem.
Otik
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 05 Feb 2006, 10:24
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: blava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Otik »

Kura napísal:2 otik: co by stalo take radio?
cdr 500 idu okolo 5000. lacnejsie som nevidel.......tel ......et3772251
ziggy07

Príspevok od používateľa ziggy07 »

Zdravim uz som to pisal aj do inej diskusie v opel club-e tak skusim este raz nevie mi prosim vas niekto pomoct a kodom na autoradio VDO CDR500? kupil som astricku v nemecku ale radio je blokovane ked odpojili bateriu a kod nemozem od nich ziskat. Dakujem za odpoved
qwerty
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 14:20
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa qwerty »

ziggy07 napísal:Zdravim uz som to pisal aj do inej diskusie v opel club-e tak skusim este raz nevie mi prosim vas niekto pomoct a kodom na autoradio VDO CDR500? kupil som astricku v nemecku ale radio je blokovane ked odpojili bateriu a kod nemozem od nich ziskat. Dakujem za odpoved
1) poziadas autorizovany servis opel o zistenie pass kodu za cca 1.500,-, alebo
2) skusis nejaku online dekodovaciu sluzbu za podobny poplatok, alebo
(3)) najdes si servisne stredisko vdo a nechas si to zistit tam (moj philips car400 mi v servise philipsu spravili za 10 minut za 700,-)
ziggy07

Príspevok od používateľa ziggy07 »

2 qwerty
Nemas prosim ta cislo na ten servis? ak by si potreboval do buducna existuje generator kodov na CAR 300/400 je v sekcii download na astra-g.cz
dakujem za info
qwerty
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15 Dec 2006, 14:20
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa qwerty »

kokretne servis philipsu v bratislave, http://www.twis.sk/kontakt/kontakt.php
714,-
10 minut cakania

btw, ked to mas od vdo, myslis, ze ti budu dokazat pomoct vo philipse? distributor vdo pre sr je molpir.sk
iurai

Original Opel - Philips DC614

Príspevok od používateľa iurai »

Ahojte,

poznate niekto toto radio ?

je to pre Ople, nema vlastny display

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
macil
Admin
Admin
Príspevky: 36959
Dátum registrácie: 25 Feb 2006, 15:01
Auto: Astra J
Bydlisko: Košice
Bydlisko alt: Furča
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa macil »

A čo s ním? Niečo málo o tomto rádiu je tu http://www.erta.ru/base/opel/dc614.shtml
Opel Astra J-ST, A16LET LPG
Opel Astra F-CC, X18XE
Xing Tao Fu Shi 兴涛服饰 a diagnostika 診斷
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

macil napísal:A čo s ním? Niečo málo o tomto rádiu je tu http://www.erta.ru/base/opel/dc614.shtml
je take superstylove. display vyhodili, design philips ostal

vyhodou normalnych fabrickych radii su pekne velke tlacitka :-)
Používateľov profilový obrázok
Marky
Bronzový užívateľ
Bronzový užívateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 01 Jún 2007, 18:40
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Vysocina - CZ

Príspevok od používateľa Marky »

A co tento minidisc?
Sice je to ze Subaru Traviq (Opel Zafira po Japonsku) ale do nasich auticek by to nebylo zle :D .

Obrázok
Astra G Caravan NJOY Y20DTH 74kW + Vectra C Caravan Elegance Z19DTH 110kW
iurai

Príspevok od používateľa iurai »

Marky napísal:A co tento minidisc?
Sice je to ze Subaru Traviq (Opel Zafira po Japonsku) ale do nasich auticek by to nebylo zle :D .

Obrázok
zaujimave. skoda, ze to nema japonske tlacitka. aspon display by mohol byt po japonsky
Napísať odpoveď

Návrat na "AUDIO/VIDEO/NAVIGÁCIA - VŠEOBECNE"