Zadna naprava Vectra B ...

Moderátori: dulo, buci_vectra

TomiQlas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 16:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TomiQlas »

ked sme uz pritom nema niekto alebo nevie o stranke ktora by mi zobrazovala prednu-zadnu napravu a plno veci vo vectre Beckovej..myslim ako o prispevok vyssie ten nakres..potreboval by som nieco take :)) ale komplet auto..alebo aspon skadial sa to da stiahnut..??.. dikes moc :)
Používateľov profilový obrázok
Patricius
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: 14 Dec 2008, 09:38
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Patricius »

waldos, totok som si predstavoval, dík. Len akosi to neviem prečitať. :cry:
VW Golf 1,9TDI 77kW
BMW 530dA 142kW - ex
VW Passat 1,9TDI 66kW - ex
Opel Vectra fake Zender 1,8 16V LPG 1999 sedan - ex
Používateľov profilový obrázok
waldos
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2127
Dátum registrácie: 23 Jún 2009, 08:14
Auto: Astra J
Bydlisko: Sereď
Bydlisko: Sered
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa waldos »

Pozri si v mojom profile foto, zlozka ostatne, naprava VEBE
Ak by to nebolo citatelne tak mi napis a poslem ti to na mail v plnej velkesti :wink:
Opel Astra J ST 2013
Opel Astra G 1.4 16V 2002 - ex
VW Golf 3 1.9 TDI - ex
Skoda 120L - ex
弗拉基米爾
Používateľov profilový obrázok
Patricius
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: 14 Dec 2008, 09:38
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Patricius »

:idea: medzitým som "kúpil" EPCčko, len nezobrazuje obrázky- ani po nainštalovaní toho vieweru a restarte compu. Nevieš prečo? :wallb:
VW Golf 1,9TDI 77kW
BMW 530dA 142kW - ex
VW Passat 1,9TDI 66kW - ex
Opel Vectra fake Zender 1,8 16V LPG 1999 sedan - ex
Používateľov profilový obrázok
waldos
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 2127
Dátum registrácie: 23 Jún 2009, 08:14
Auto: Astra J
Bydlisko: Sereď
Bydlisko: Sered
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa waldos »

aky prehliadac pouzivas?? lebo ECP je stavane len IE.
Opel Astra J ST 2013
Opel Astra G 1.4 16V 2002 - ex
VW Golf 3 1.9 TDI - ex
Skoda 120L - ex
弗拉基米爾
Používateľov profilový obrázok
Patricius
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: 14 Dec 2008, 09:38
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Patricius »

sme OT, posielam ti SS
VW Golf 1,9TDI 77kW
BMW 530dA 142kW - ex
VW Passat 1,9TDI 66kW - ex
Opel Vectra fake Zender 1,8 16V LPG 1999 sedan - ex
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

to su veci co sa isto tykaju zadnej napravy pani?
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

takze pani musim sa aj ja pridat...
TomiQlas aj ja mam problem ale neviem ci podobny ako ty lebo mi dost klepoce zadna naprava.
uz to mas v poriadku? a co ta to vyslo?
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
TomiQlas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 16:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TomiQlas »

Zdravim :) menil som zadne silentbloky na ramenach na jednej strane 2 cize na obidvoch takze 4 :)) + tlmice monroe reflex niekto sa na nich stazuje a druhy chvalia no som nadmieru spokojny :)) aspon ja.a vrzgania a ostatnych problemov co som mal tak som sa zbavil :))
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

no fajn to ma tesi tak ja som tiez tlmice menil ale daval som nejake lacne auto mi velmi palavalo a kamos mi povedal ze tie stare tlmice boli uplne v p..ci.
tlmice vymene auto uz ma aj stabilitu len pri nerovnostiach pocujem klepot alebo vrzganie nie az tak silno ale trosku mi to vadi..
kolko ta stali tie zadne silentbloky na ramenach?
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
TomiQlas
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30 Nov 2008, 16:55
Auto: !! Zmeň si model auta !!

Príspevok od používateľa TomiQlas »

fuuu z hlavy ti to asi nepoviem ale platil som v auto-kelly 187ecka za vsetky 14-silentbloky a to na zlavu.Inac by ma to vyslo na 280 niejak tak :) ale menil som len tie 4 ostatne vraciam pretoze zbyocne som ich nakupil kedze brata mam automechanika ktory vyhodnotil ze mi treba len tieto a ostatne mozem spokojne vratit :) + tie tlmice som kupil :) ... inac predtym mi zadok velmi plaval + vrzgal + stabilita nulova :( no po vymene nespoznavam auto :)
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

aha no tak ked bude cas a peniaze porobim to ale asi az na jar uz no uvidime
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

Tak drzim palce cez zimu aby ti neuletel zadok :lol:
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
Patricius
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: 14 Dec 2008, 09:38
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Patricius »

Môžem len súhlasiť s Teom...v zime to nie je sranda...pre príklad. Mierna snehová prikrývka na D1, autá cca 80-100km/h...moja rýchlosť na "perfektných" silentblokoch asi 50-55km/h...s problémami.

To sa neoplatí odkladať.
VW Golf 1,9TDI 77kW
BMW 530dA 142kW - ex
VW Passat 1,9TDI 66kW - ex
Opel Vectra fake Zender 1,8 16V LPG 1999 sedan - ex
Používateľov profilový obrázok
lubo22
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 7290
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 17:45
Auto: Nemám auto
Bydlisko: Trstená
Bydlisko: trstena
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubo22 »

takze hovorite ze mam to cim skor spravit tie silentbloky?
Vectra C cierna ex
Vectra C modra ex
Používateľov profilový obrázok
Bruno
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: 01 Mar 2007, 20:24
Auto: Omega B
Bydlisko: Bojnice
Bydlisko: Bojnice

Príspevok od používateľa Bruno »

Teo napísal:Tak drzim palce cez zimu aby ti neuletel zadok :lol:
Ale aj na vode , stoji to za vymenu :wink:
Opel Omega B caravan 2.5 DTI

moje ex lasky : Audi 80 1,6D - priatelka / Opel Vectra Caravan 2,0 DTi - manzelka / Opel Omega MV6 3.0 - milenka / Mercedes-Benz A klasse W168 1,6 Avantgarde / Opel Astra G 1,4 - ex milacik

stratil som vsetko na com mi zalezalo ...
Používateľov profilový obrázok
marek1512
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1250
Dátum registrácie: 11 Apr 2008, 23:24
Auto: Vectra B
Bydlisko: Zahraničie
Bydlisko: UK

Príspevok od používateľa marek1512 »

Neváhaj a meň... Je to hlavne kôli bezpečnosti - aj keď je tu pár pacientov, čo presadzujú streknutie oleja do silenbloku... :roll:
Vauxhall Vectra C SRI 1.8 VVT 2008
Porsche 944 2.5 1988
VAUXHALL VECTRA B 1.8 16v 1999
Ford Focus 2.0 16v ZETEC 1998
ex - OPEL VECTRA B 1.6 16v 1998
ex - Škoda Favorit 1.3 1992
Používateľov profilový obrázok
Teo
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 4752
Dátum registrácie: 19 Jan 2008, 21:39
Auto: Viac Oplov
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Teo »

a dalsi polozenie silentbloku a tak.....
Kadett 1,3 44KW FULL MANUAL r.v.88(karburátor :)
tel. 0903 75 75 34
www.teoracing.sk
www.opravaservoriadenia.sk
Opravíme aj to čo už nik nedokáže
Používateľov profilový obrázok
Patricius
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: 14 Dec 2008, 09:38
Auto: Iná značka
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Patricius »

Tak som konečne dnes vyskúšal vectru, vymenené zadné silentbloky a predné čapy na ramenách, na snehu.

Drží ako pribité, rok predtým som sa šiel zabiť pri 50ke na snehu :weight: , tak ma hádzalo... :wink:
VW Golf 1,9TDI 77kW
BMW 530dA 142kW - ex
VW Passat 1,9TDI 66kW - ex
Opel Vectra fake Zender 1,8 16V LPG 1999 sedan - ex
Používateľov profilový obrázok
yankozh
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 05 Okt 2009, 20:21
Auto: !! Zmeň si model auta !!
Bydlisko: Vyhne

Príspevok od používateľa yankozh »

ked to tu tak citam asi ste vyriesili moj problem s lietajucou zadnou.dakujem .po sviatkoch mozem objednabat silenty
Vectra B 2.0 DTI 16v 74kw r.v.1998 X20DTH
Skoda 120LS ex
www.yankozh.salem.sk , Skype-yankozh, mobil- 0910929740, E-mail- yankozh@pobox.sk, fb-Yanko Vectra
<img src="http://www.publicons.de/my/pub__823,30, ... ,444_9.png" alt="POWERED BY PUBLICONS.DE"><img src="http://whos.amung.us/swidget/zxe3mf3y.gif" width="1" height="1" border="0"></a>
Nemusíš vravieť všetko čo vieš,ale mal by si vedieť všetko čo vravíš.
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - PODVOZOK/BRZDY"