VeBe nefunguje regulace turba...

Moderátori: dulo, buci_vectra

jonaasisko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Dec 2014, 19:22
Auto: Vectra B
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko alt: Břeclav

VeBe nefunguje regulace turba...

Príspevok od používateľa jonaasisko »

Zdravím, mám problém s Y22DTR ...netáhlo...měnil jsem podtlaky, a váhu, op-com píše chybu P1631 tuším, je to porucha řj čerpadla ale motor jede vpořádku i když se mi zdá že na volnoběh je chod trochu tvrdší, ale na solenoid, který ovládá ventil u turba jde jen něco kolem 6 V a po startu se podtlakové táhlo ani nehne takže jede bez turba....a další zjištění, v závislosti nevím na čem, jsem teď během pár dnů startoval ráno a chyba byla pryč a auto jelo uplně normálně, potom když jsem zastavil motor a znova nastartoval, zas špatné...a ještě jedna věc, vybila se mi baterka, kvuli častému statování, když jsme zkoušeli podtlaky a procinkávat kabely, a když motor dotočil na poslední sílu až zhasly i kontrolky a já jsem musel odpojit a znova připojit baterku, tak chyba sama zmizela a auto zas jelo normálně....ale po opětovném zhasnutí zas chyba, kterou když smažu op-comem tak to stejně jede naprd...ale je divné že ten hlavní důvod, že nefunguje regulace turba se nějak maže sám, nebo nevím...jinak solenoid je vpořádku, jen jednotka na něj nepošle dost, aby se otevřel...je možné že to tam jednotka nepošle kvuli chybě na jednotce toho čepradla??? a poslední otázka dá se sehnat jen samotná jednotka řerpadla? čerpadlo bylo před třemi roky repasované, a když jsem do té firmy volal, tak mi řekli že prostě neví co to je ať jim tam to čerpadlo přinesu, že ho hodí na stolici a dají novou jednotku a zaplatím 17K...což se mi teda nechce, když vidím jak to dopadlo...napadá vás někoho něco?
vectra Beeeee caravan OPC line Y22DTR
jonaasisko
Nový užívateľ
Nový užívateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Dec 2014, 19:22
Auto: Vectra B
Bydlisko: Bratislava
Bydlisko alt: Břeclav

Re: VeBe nefunguje regulace turba...

Príspevok od používateľa jonaasisko »

nikdo nic? :(
vectra Beeeee caravan OPC line Y22DTR
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - MOTOR/PREVODOVKA"