Montáž deflektorov

Moderátori: dulo, buci_vectra

prokoppd
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 26 Júl 2014, 07:49
Auto: Vectra B
Bydlisko: Prievidza

Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa prokoppd »

Zdravím, potrebujem poradiť. Dnes mi prišli deflektory na predné okná Vectra B, ale ani za toho boha ich neviem nahodiť. Keď ich vložím, tak pri spätnom zrkadle mi opiera okno o deflektor a nedá sa zavrieť, automaticky ho otvorí. Neviem či to tam správne dávam. Má niekto skúsenosť s nahadzovaním alebo mal niekto rovnaký problém?
Inak Značka je HEKO
Používateľov profilový obrázok
LukášPB
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 1112
Dátum registrácie: 11 Júl 2012, 12:45
Auto: Omega B
Bydlisko: Považská Bystrica
Bydlisko: Púchov/Považská Bystrica

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa LukášPB »

Jednu VeBe som kúpil s deflektormi, to tam na takých plieškoch držalo, a všetko išlo v pohode, ale veru neskúmal som to ako to tam drží, vytrhal som to hned ešte na prvej pumpe a hodil doma do pivnice. Inak btw keby niekto chcel tak posuniem.
Fiat Palio Combi 1.2 -> 4 x Opel Vectra B 1.8/1.7TD -> Opel Astra G Caravan 1.4 -> Opel Omega 2.5 V6 LPG -> Škoda Octavia 1.9TDi L&K

[BRATISLAVA] Chiptuning & kódovanie & EGR off & DPF off & a iné soft úpravy -> SS

Volkswagen Passat 1.9TDi 96kw @ 132kw EGR off
BMW 730d 160kw @ 200kw EGR off
prokoppd
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 26 Júl 2014, 07:49
Auto: Vectra B
Bydlisko: Prievidza

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa prokoppd »

Tie pliešky k tomu mám len neviem na ktoré miesta ich treba dať aby to držalo a nezavadzalo oknám.
Používateľov profilový obrázok
Eisy
Opelclub VIP člen
Opelclub VIP člen
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 08 Nov 2012, 18:57
Auto: Insignia
Bydlisko alt: Zohor okr. MA

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa Eisy »

Okno musi vojst do plieskov. Tie treba dat na miesta kde zavadzia deflektor oknu ...

http://www.popcar.sk/ako-na-to/ako-namontovat-deflektory-na-auto
prokoppd
Pravidelný užívateľ
Pravidelný užívateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 26 Júl 2014, 07:49
Auto: Vectra B
Bydlisko: Prievidza

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa prokoppd »

no veď skúsim. Zavadzia mi to len pri spätnom zrkadle. Okná samotné už idú dosť natesno do tých tesnení na okne tak mi to príde že sa to tam ani nezmestí. A ten deflektor veľmi odtláča tú pozdĺžnu gumu v ktorej behá okno hore dole. Keby mám aspoň viac tých plieškov tak by to hádam šlo, ale dva na jedno okno mi príde málo. Skúsim dať fotky:

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
AReYco
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 5385
Dátum registrácie: 23 Aug 2011, 10:56
Auto: Vectra C
Bydlisko: Žilina
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa AReYco »

ja ich mám aj s tými plieškami tiež..aj na Corsu som dával, aj otcovi...tie plišeky sú dobrá vec.
Mne začalo šoférové okno vracať po čase, tak som zasa striekol na tesnenie, kade behá okno trošku silikónu a problém sa vyriešil...na sucho to tam jednoducho nejde :D
pozriem sa na moju ako to mám pri späťáku odfotím a porovnáme, ale je pravda, že trošku od zavadzia, ale keď ide okno hore, tak to potlačí a zavrie sa normálne, nemôže byť s tým problém ;)
Opel Vectra B 2.0i 16V 100kw Opel Corsa B 1.2 33kW [EX]
Používateľov profilový obrázok
p.s.
Strieborný užívateľ
Strieborný užívateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: 14 Nov 2009, 15:31
Auto: Iná značka
Bydlisko alt: Karlovarsko
Bydlisko: KARLOVARSKO

Re: Montáž deflektorov

Príspevok od používateľa p.s. »

měl sem ten samej problém musíš ty okna zavřít pomalým krokováním nebo tam ty ofuky nacpat při zavřeným okně a pak tak cca tejden ty okna neotvírat musí se vymačkat ta těsnící guma aby si to komplet sedlo pak budeš mít pokoj ono s těma ofukama je to tam na fest a ta elektronika oken to nepřepere a vyhodnotí jako překážku proto se hned otvíraj jo a ty plíšky to bylo první co sem vyhodil ofuky zajistíš bud kousky oboustraný lepící pásky nebo to vem normálně vteřinovým lepidlem já mám takhle na oktě nalepený ofuky na zadních oknech :ok:
opel vectra B 1.6 74KW 1996-ex
škoda octávie combi 1.9 TDI 81KW
škoda octtávie combi 1,6 SR 74KW
Napísať odpoveď

Návrat na "VECTRA - INTERIÉR/EXTERIÉR"